Sklené Teplice - Lázeňské penziony a hotel, Léčebný pobyt Senior, 10 procedur

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Banskobystrický kraj Sklené Teplice
Ubytování: Alžběta nebo Matěj Bela nebo hotel Relax Thermal
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 5x ubytování v v LD Alžběta (pokoj bez balkonu) nebo hotelu Relax Thermal (Komfort pokoje)
5x plná penze (první jídlo večeře, poslední jídlo snídaně)
1x lékařská konzultace
celkem 10 léčebných procedur
Navíc ZDARMA: parkování, WiFi připojení, vstup do fitness.
Podmínkou pobytu - minimálně jeden z dvojice nad 55 let.
Při nástupu nutné předložit výpis ze zdravotní dokumentace od ošetřujícího lékaře.
zobrazit 2 termíny
Září 2018
zobrazit 4 termíny
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

LD Alžběta - KLASIK bez balkonu: ubytování v 2- lůžkových pokojích se sprchou a WC, TV - pokoje KLASIK bez balkonu. K dispozici jídelna, výtah, WiFi.
LD Matěj Bela - KLASIK s balkonem: ubytování v 2- lůžkových pokojích se sprchou a WC, TV, chladnička - pokoje KLASIK s balkonem. K dispozici posezení na terase s výhledem na park, výtah, lobby bar. Budovy od sebe vzdáleny cca 350 m. Z LD M.Bela se na stravu dochází do Alžběty.
Hotel Relax Thermal - pokoje KOMFORT: ubytování v 2- lůžkových pokojích se sprchou a WC, TV a chladničkou - pokoje KOMFORT. V hotelu se poskytuje stravování a je zde také výtah, Saunový svět a krytý termální bazén. Možnost ubytování také v buňkových pokojích - 2 pokoje 2+2. Cena na vyžádání.

Popis

Menší lázně v krásném prostředí, vhodné i pro osoby s alergiemi. "Prohřejeme Vaše tělo" = unikátní termální lázeň Parenica. NEMO tour TIP.

Léčebný pobyt SENIOR, 6 dní/5 nocí pouze NEDĚLE - PÁTEK.
Podmínkou pobytu je minimálně 1 osoba z dvojice nad 55 let! Plná penze, celkem 10 procedur a ještě něco navíc...Cena platí pro ubytování v LD Alžběta nebo hotelu Relax Thermal. Při nástupu nutné předložit výpis ze zdravotní dokumentace od ošetřujícího lékaře.

Unikátním přírodním výtvorem je tzv. “Parenica“ – jeskynní termální bazén (42°C) v areálu lázní. Minerální vodou prosycený vzduch příznivě působí na dýchací cesty. Základním principem lázeňské léčby je pobyt v teplé termální vodě s vysokým obsahem magnézia a kalcia, na který navazují další procedury, hlavně masáže (klasická, reflexní, lávovými kameny, indická masáž hlavy), zábaly, podvodní masáže a perličkové koupele, elektroléčba nebo magnetoterapie.
V areálu lázní: je k dispozici centrální recepce, kavárna, nový Wellness saunový svět (v Relax Thermal hoteu): sauny, ledopád, ochlazovací vědra, tepidárium, termální bazén (34°C), whirpool, masážní křesla. Kromě toho je v areálu také bazén Marie Terezie ve stejnojmenném LD, krytý bazén v Goethově domě a nový Bánský bazén. Součástí lázní je také budova polikliniky, kde se kromě lékařské prohlídky s konzultací poskytují některé procedury: individuální tělocvik, reflexní masáže, inhalace, podávání plynových injekcí, vodoléčba a také parafango, parafín, elektroléčba.
Ubytování nabízíme v LD Alžběta (dříve LENKA) nebo v LD Matěje Bela (dříve PARK) a také v hotelu RELAX THERMAL (dle typu pokoje). Na vyžádání je možné zajistit ubytování také v LD GOETHE nebo LD MÁRIE TEREZIE.
LD ALžběta (dříve Lenka): pokoj KLASIK, 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT a chladničkou - pokoje bez balkonu. K dispozici je v budově penzionu jídelna a výtah, dětský koutek s hračkami, TV a biliár.
LD Matěj Bela (dříve Park): pokoj KLASIK s balkonem, 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT a chladničkou - pokoje s balkonem. Možnost ubytování také v buňkových pokojích - 2 pokoje 2+2 (většina pokojů). Příjemné posezení na terase s výhledem na celý park.
Budovy obou LD jsou od sebe vzdáleny cca 350 m. Z LD Matěj Bela se na stravu dochází přes park do LD Alžběta.
Hotel Relax Thermal: 2- lůžkový pokoj KOMFORT, se sprchou a WC, TV+SAT a chladničkou. Možnost ubytování také v buňkách - 2 pokoje 2+2 (většina pokojů). Hotel se nachází na kopci v areálu lázní. Poskytuje jako jediný vše pod jednou střechou. K dispozici je jídelna, denní bar, výtah, recepce, společenská místnost s TV a videem, stolní tenis. SAUNOVÝ SVĚT: bylinková, eukalyptová, aroma sauna, finská sauna, infrasauna, tepidárium, termální bazén a whirpool. Vodoléčba nabízí - podvodní masáže, perličkové koupele, vířivá kaskáda, rašelina, solárium, masáže a oxygenoterapie.
Lázeňský dům GOETHE: zrekonstruovaný lázeňský dům s nejvyšším standardem ubytování v pokojích v historickém stylu. 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV, minibarem - bez balkonu. V budově se nachází také Kursalon s kavárnou, barem a přijímací kanceláří - recepcí. V budově je léčebný bazén a poskytují se zde následující procedury: vodoléčba, podvodní masáže, perličkové koupele. Na stravu se dochází do LD Alžběta (cca 250 m) nebo do hotelu Relax Thermal (cca 300 m) - podle výběru stravy. Ceny jsou na vyžádání v CK k dispozici.
Koupání: jeskynní termální bazén (42°C), termální bazén v Relax Thermal (34°C), bazén Marie Terezie (37°C) a Bánský bazén (8 x 7 m, 34°C).

Sklené Teplice jsou jedny z nejstarších lázní na Slovensku a leží v překrásném údolí na úpatí Štiavnických vrchů, cca 12 km od Bánské Štiavnice. K léčbě se využívají ojedinělé přírodní termální prameny s unikátní jeskynní lázní tzv. „Parenicou“. V současnosti vyvěrá v lázních 14 pramenů s teplotou od 37°C do 52°C. Další informace najdete v sekci "Popis destinace"...

Stravování

snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z 5 jídel, začíná se večeří a končí zpravidla snídaní. Strava se podává v LD Alžběta nebo hotelu Relax Thermal.

 

→ Přejít na 12 termínů dovolené Sklené Teplice - Lázeňské penziony a hotel, Léčebný pobyt Senior, 10 procedur
v cenách od 6 500 Kč do 7 450 Kč