Florida - oheň a led

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
USA
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Přílety: Praha
Cena zahrnuje: letenku Praha - Miami a zpět
6x nocleh v hotelu
dopravu mikrobusem dle programu
služby průvodce
Cena nezahrnuje: místní dopravu
pojištění
registrace ESTA 14 USD
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Hotely v USA nenabízejí automaticky snídani společně s ubytováním. Někdy je jejich nabídka i cenově nevýhodná. Proto v základní ceně tohoto zájezdu není zahrnuta snídaně ani jiné stravování.

Připravili jsme si pro vás zájezd na Floridu kde můžete navštívit proslulá přímořská letoviska, atraktivní pláže i proslulé kosmické středisko na Mysu Canaveral. Program si můžete doplnit i o návštěvu hokejových či basketbalových zápasů - NHL (Florida Panthers) či NBA (Miami Heats).

Ubytování

Hotely 2*/3* (Miami, Orlando): 2-3 lůžkové pokoje Doobsazení pokoje pro solo účastníka je možné.

Program zájezdu

0. den

1.den: Odlet z Prahy do Miami na Floridě. Ubytování v hotelu Miami. 2. den: Dopoledne prohlídka Miami a jejích proslulých čtvrtí Coconut Grave a Coral Gables. Projet se budete moci i historickým trolejbusem (Miami Trollye). Odpoledne zamíříme na proslulou Miami Beach. Večer individuální volno. 3.den: Celodenní výlet do nejjižnějšího bodu USA, Key West. Po Overseas Highway přejedeme desítky ostrůvků i mostů, abychom dorazili do malebného floridského městečka Key West, které se nachází jen 130 km od Kuby. Projdeme se po slavné Duval street s řadou historických koloniálních domů. Cestou se zastavíme i u domu Ernsta Hemingwaye. 4.den: Tento den zamíříme na Mys Canaveral. Na vlastní oči spatříte odpalovací rampu, ze které startoval v roce 1969 proslulý let Apolla 11 při své cestě na Měsíc i raketoplán Atlantis. Dále navštívíte i řadu dalších zajímavostí Kennedyho vesmírného centra - výzkumného střediska NASA 5.den: Tento den strávíme v Orlandu, kde budete moci navštívit některé z četných studií a zábavných parků, kterými je toto město proslulé. Např. Universal Studios nabízí k prohlídce ateliéry spojené s filmy Mumie, Harry Potter, Muži v černém či E.T. 6.den: Návrat do oblasti Miami. Po cestě se zastavíme v dalším floridském letovisku - Palm Beach. Večer osobní volno. 7.den: V průběhu dne transfer na letiště a odlet z Miami zpět do ČR. 8. den: Přílet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Florida - oheň a led
v cenách od 47 990 Kč