Barcelona - Majestic *****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Katalánsko Barcelona
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenku
let. taxy
ubytování ve 2lůžkovém pokoji
stravování dle hotelu
pojištění léčebných výloh a storno pojištění
zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje: transfery z/na letiště
fakultativní výlety
zobrazit 4 termíny
Září 2018
zobrazit 4 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Muzeum secesní architektury, metropole Katalánska, proslavená významnými historickými památkami jako jsou nedokončený chrám rodiny A. Gaudího, katedrála sv. Eulálie ze 14. století v pozoruhodném Starém městě s úzkými křivolakými uličkami. Působivým protikladem je nová část Eixample na šachovnicovém půdorysu s alejemi platanů. Nenechte si ujít romantický pohled z vrcholu Montjuic na celé město, přístav a olympijský stadión. Navštivte také Španělskou vesnici, Muzeum katalánského umění, zajímavé Muzeum mořeplavby a Kolumbův pomník. Ochutnejte místní španělské speciality – mořské plody, paellu, burritas, kvalitní vína při sledování tanečnic flamenca. Podnikněte výlet (pronájem auta zajistíme) do Andorry, do klášteru Montserrat, na Costu Bravu nebo do proslulého střediska vinařství – Tarragony.

Poloha: Luxusní 5* hotel se nachází v centru města. Nákupní třída Las Ramblas a Gaudího secesní dům Casa Batlló se nachází v pěší dostupnosti od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří dvě restaurace, dva bary, bazén na střeše hotelu, terasa, wellness centrum, posilovna, úschovna zavazadel a 24hodinová recepce. Hotel poskytuje 24hodinovou pokojovou službu.

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Ubytování

Pokoje typu Deluxe (koupelna, WC, Wi-fi, klimatizace, kávovar Nespresso, mini bar, TV, telefon, fén).

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Barcelona - Majestic *****
v cenách od 18 220 Kč do 21 760 Kč