Bibione - Villaggio Azzurro ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko Bibione
Ubytování: Villaggio Azzurro
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování dle typu a obsazenosti na 7 nocí; spotřebu energie a vody; klimatizaci (pokud jsou apartmány klimatizovány); závěrečný úklid (klienti musí uklidit kuchyňský kout a vynést odpadky); plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x křeslo, 1x lehátko); pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.300,- Kč / osoba; příplatek za svozy a rozvozy v ČR
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: pobytová taxa 0,5 Eur / osoba od 2 let / den; vratná kauce 100 Eur / apartmán / pobyt. V případě neuklizení apartmánu (apartmán musí být zanechán v původním stavu, v pořádku a čistý, s čistými skříněmi a policemi, umytým nádobím, prázdnou, rozmraženou a otevřenou lednicí, vynesenými odpadky a lahvemi) je agentura oprávněna účtovat poplatek ve výši od 40 do 80 Eur / apartmán (dle jeho velikosti)
zobrazit 3 termíny
Srpen 2017
zobrazit 4 termíny
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Itálie, Bibione Spiaggia; prázdninový komplex se nachází v zelené oblasti obklopené borovými lesy přibližně 500m od pláže, 300m od centra a 400m od lázní

Pláž: 500m, písčitá z jemného písku, místní pláže mají pozvolný vstup do moře a jsou proto ideální pro rodiny s malými dětmi. V termínu od  9.4. - 30.9.2017 je v ceně pobytu zahrnut také plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x křeslo, 1x lehátko / apartmán). V pravidelných intervalech od půlky května do půlky září je také zajištěn bezplatný transfer na novou pláž (sektor č. 30).

Vybavení: dva rozlehlé parky se dvěma venkovními bazény, parkovací místa. Všechny apartmány jsou vybaveny samostatným vchodem, balkonem (terasou) nebo zahradou a očíslovaným parkovacím místem. Klimatizace je v těchto apartmánech: BILO4, BILO4 typ B1, BILO5 typ B2, BILO5 typ B3, TRILO6 typ C2, TRILO6 typ C3, TRILO7, QUADRILO8 typ D2 a QUADRILO8 typ D3.

Sport a zábava: diskotéky, taneční sály, american-bar, zmrzlina, pivnice a zábavní programy dělají z Bibione středisko rozptýlení a zábavy. Pro milovníky sportu: tenisové kurty, bazény, petanque, golf, minigolf, pronájem lodí, sportovní rybolov, plážový volejbal, windsurfing, jachting - plachetnice, bruslení, kánoe, parašutismus, jízdy na koních, cykloturistika. Mezi městy Bibione a Caorle je cyklistická stezka dlouhá 58 km.

Stravování

vlastní

Ubytování

Villaggio Azzurro nabízí ubytování bez stravy v jednopodlažních nebo dvoupodlažních vilách. Apartmány typu BILO, TRILO a QUADRILO poskytují ubytování pro 4-8 osob a liší se počtem místností. Apartmán BILO4 pro 2-4 osoby se nachází v prvním patře, tvoří jej 1 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada, klimatizace. Apartmán BILO4 typ B1 je stejný jako BILO4, ale nachází se v přízemí. Apartmán BILO5 pro 3-5 osob se nachází v prvním patře a tvoří jej ložnice se 3 lůžky, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada. Apartmán BILO5 typ B1 je stejný jako BILO5, ale nachází se v přízemí. Apartmán BILO5 typ B2 se nachází v přízemí a má navíc klimatizaci. Apartmán BILO5 typ B3 je stejný jako apartmán BILO5, ale je navíc vybaven klimatizací. Apartmán TRILO6 pro 4-6 osob se nachází v prvním patře, tvoří jej 2 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňka, koupelna, balkon, zahrada. Apartmán TRILO6 typ C1 je stejný jako ap. TRILO6, ale nachází se v přízemí. Apartmán TRILO6 typ C2 se nachází v 1. patře, tvoří jej 2 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada, klimatizace. Apartmán TRILO6 typ C3 je stejný jako apartmán TRILO6 typ C2, ale nachází se v přízemí. Apartmán TRILO7 se nachází v přízemí, tvoří jej ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnice s 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, balkon, zahrada, klimatizace. Apartmán QUADRILO8 se nachází v přízemí, tvoří jej 2 dvoulůžkové pokoje, 1 pokoj s paladnou, obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňka, koupelna, terasa. Apartmán QUADRILO8 typ D1 se rozkládá na dvou podlažích, tvoří jej v přízemí: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, kuchyň, zahrada; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem. Apartmán QUADRILO8 typ D2 - se nachází v prvním patře, tvoří jej 2 dvoulůžkové pokoje, 1 pokoj s paladnou, obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňka, koupelna, terasa, klimatizace. Apartmán QUADRILO8 typ D3 je stejný jako apartmán QUADRILO8 typ D2, ale nachází se v přízemí.

Doprava

vlastní nebo autobusová doprava.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Bibione - Villaggio Azzurro ***
v cenách od 1 150 Kč do 6 510 Kč