Hotel Brunnenhof***, Bad Füssing, Krátkodobý pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
NĚMECKO Bad Füssing
Ubytování: Hotel Brunnenhof***, Bad Füssing
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 1x ubytování
1x snídaně
Cena nezahrnuje: dopravu
Na místě se platí pobytová taxa 2,90 Euro/os./den.
zobrazit 1 termín
Duben 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
zobrazit 1 termín
Duben 2019
 

Popis zájezdu

Městečko Bad Füssing leží v údolí spodního Innu v Dolním Bavorsku. Pozice je výhodná pro výlety do Passova, Mnichova, Salzburgu a Linze. Příroda kolem Bad Füssingu je rájem v jakémkoli ročním období. V městečku se nachází stejnojmenné lázně. Cesta z Prahy do Bad Füssingu trvá asi 5,5 hod. (cca 270 km).

Stravování

Snídaně formou bufetu. Hostům je k dispozici take společná kuchyňka, kde si mohou uvařit čaj.

Ubytování

Hotel Brunnenhof se nachází v centru městečka Bad Füssing a nabízí klidnou rodinnou atmosféru s možností masáží a léčby bahnem. Hosté mohou relaxovat na slunné terase s přilehlou loukou a lehátky. Jedno a dvoulůžkové pokoje disponují vlastní sprchou, WC, televizí, telefonem, fénem, trezorem, TV/SAT, radiem a Wi-fi. K dispozici je i bezplatné hotelové parkoviště.

V lázních Füssing na vás čeka více než 80 bazénů s termální vodou, jeskyně s parními lázněmi, perličkové koupele a atrakce jako vodní jogging anebo nejrůznější termální vodopády, které nalezne každý návštěvník toužící nejen po relaxaci. Koupele s obsahem sirných plynů si můžete vychutnat za stálého přítoku čistých, pramenitých, termálních minerálních vod o různé teplotě, pohybující se od 29°C do 42°C. Během celého roku je zde k dispozici na 43 možností sportovního vyžítí, např. procházkové a cyklistické trasy, golfové hřiště s 18-ti jamkami, možnost Nordic Walking, tenisu, letu balónem nebo jízdy na koni. Zábavní vyžití zahrnuje koncerty a muzikály s mezinárodním obsazením.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Hotel Brunnenhof***, Bad Füssing, Krátkodobý pobyt
v cenách od 890 Kč do 990 Kč