Playa de Pals - Gofl Beach ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Katalánsko Costa Brava
Ubytování: Gofl Beach
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 8 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Apartmánový hotel má 118 pokojů. V apartmánovém hotelu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Apartmánový hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, kavárnu a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Jsou zde i obchody. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Nachází se zde také novinový stánek, TV místnost a dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Apartmánový hotel nabízí také prádelnu a kadeřnictví. Sportovně založení hosté, kteří chtějí prozkoumat okolní krajinu na kole, jistě ocení vlastní půjčovnu kol.

Vybavení: Apartmánový hotel má 118 pokojů. V apartmánovém hotelu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Apartmánový hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, kavárnu a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Jsou zde i obchody. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Nachází se zde také novinový stánek, TV místnost a dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Apartmánový hotel nabízí také prádelnu a kadeřnictví. Sportovně založení hosté, kteří chtějí prozkoumat okolní krajinu na kole, jistě ocení vlastní půjčovnu kol.

Sport a zábava: Apartmánový hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. K opalování zvou rozložená lehátka. Bar u bazénu nabízí hostům osvěžující nápoje. Apartmánový hotel nabízí několik možností venkovních aktivit, mimo jiné golf a jízdu na koni, za poplatek tenis a minigolf. Z vodních sportů je v nabídce aqua aerobik. Stolní tenis, kulečník a squash patří ke zpoplatněným sportovním a volnočasovým aktivitám. V apartmánovém hotelu se nachází také wellness zóna s masážemi. K zábavním programům patří zábavní program pro děti a diskotéka.

Platba : V apartmánovém hotelu jsou přijímány kreditní karty Visa a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

V apartmánovém hotelu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit dietní jídla.

Ubytování

Vybavení pokoje : Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice nebo rozkládací pohovka. K dispozici je také sejf. V kuchyňském koutě, který je součástí pokojů, se nalézá lednička a mikrovlnná trouba. Ve vybavení je standardně i sada na žehlení. Ubytovací jednotky mají připojení k internetu, telefon a televizi.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Playa de Pals - Gofl Beach ***
v cenách od 7 390 Kč