Slatinné lázně Třeboň/Lázně Aurora, Lázeňský koktejl

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Třeboň
Ubytování: Lázně Aurora, Třeboň
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 6x ubytování
6x polopenze
povinná lékařská prohlídka
Procedury do 20.12.2017 - 1x slatinná koupel, 1x klasická ruční masáž částečná, 1x perličková koupel, 1x masáž vonnými oleji ,, Aurora", 1x mechanická masáž, 1x lázeňské oplatky, místní poplatek
Procedury od 02.01.2018 - 1x klasická masáž částečná, 2x slatinná koupel, 1x bylinná koupel, 1x masáž vonnými oleji "Aurora", 1x mechanická masáž. Volný vstup do bazénového komplexu, sauny a fitness po celou dobu pobytu.
zobrazit 1 termín
Březen 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Starobylé město Třeboň má vzácně zachované historické jádro, jehož středem je náměstí obklopené staroměšťanskými domy s renesančními štíty a podloubím. Lázně se nachází na západním okraji města v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět.

Ubytování

Lázně se nachazí na západním okraji města v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět. Součástí lázní je společenský sál s kavárnou, restaurace, bary, obchody, fitness, tělocvična, kadeřnictví, kosmetika, manikůra, pedikůra, squash, bowlimg, sauna, solárium, 25- metrový plavecký bazén a vodní atrakce. Třeboňské lázně jsou umístěny ve městě bez smogu, nadměrného civilizačního napětí a hluku, což maximálně zvyšuje efektivnost a účinek léčby. Ubytování je poskytováno v centrální budově lázní, nebo v přilehlých penzionech. Součástí lázní je společenský sál s kavárnou, restaurace, bary, obchody, fitness, tělocvična, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, squash, bowlimg, sauna, solárium, 25- metrový plavecký bazén a vodní atrakce. Všichni návštěvníci Třeboně mají možnost relaxace a využití volného času ve wellness centru Aqua Viva v Lázních Aurora. Je zde k dispozici relaxační hala (tělocvična a fitness centrum), bazénový komplex (plavecký bazén s mírně slanou vodou, parní kabina, sauna, solárium, floating, squash) a vodní atrakce (divoká řeka, perličková masážní lavice, hydromasážní stěny a lavice, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán, whirlpooly). Prostor vodních atrakcí je propojen s bazénovým komplexem. Centrum Aqua Viva je přístupné nejen pro hosty Lázní Aurora, ale také pro veřejnost. Hostům je k dispozici 1- a 2- lůžkové pokoje Superior s koupelnou a WC, fén, lednice, telefon, TV, rádiem, trezorem a wifi připojením zdarma. Některé pokoje jsou s balkonem za příplatek.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu. Nápoje v ceně (voda, džus, káva, čaj).

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Slatinné lázně Třeboň/Lázně Aurora, Lázeňský koktejl
v cenách od 11 350 Kč do 13 690 Kč