Lázně Bohdaneč, pavilon Veselý, Rekondiční pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Lázně Bohdaneč
Ubytování: Lázně Bohdaneč, pavilon Veselý
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování
7x plná penze
1x perličková nebo vířivá koupel + suchý zábal
1x suchá uhličitá koupel
1x klasická masáž celková
1x individuální rehabilitace
1x slatinný zábal v zábalové vaně
2x skupinové cvičení v bazénu
2x volné plavání v bazénu - rehabilitační plavání
1x lekce Nordic Walking
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den.
zobrazit 1 termín
Březen 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Tento pobyt ocení především klienti s dluhotrvajícími problémy pohybového aparátu. Odborný lázeňský lékař sestaví skladbu procedur dle dohody přímo s klientem a s ohledem na jeho zdravotní stav.

Stravování

Plná penze. Snídaně podávané formou bufetu, obědy výběrem ze 3 menu, večeře výběrem ze 3 menu včetně stolní vody a ovocného a zeleninového bufetu.

Ubytování

Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic, se kterými jsou propojeny trolejbusovou linkou MHD. Lázně jsou vyhledávaným místem nejen k léčbě, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Dlouholetá tradice lázní, vynikající zdejší specialisté, okolní příroda a široká nabídka kulturních a zábavných programů jistě přispěje nejen ke zlepšení Vašeho zdraví, ale také k relaxaci a odpočinku. Lázeňský komplex je zasazen do rozlehlého parku, který vyniká skvostnou zahradní úpravou. V parku roste přibližně sto druhů dřevin, jejichž stáří se pohybuje kolem osmdesáti let. K léčebným procedurám je zde využívána především minerální voda z pramene Panenka, a slatinné bahno. Ubytování je poskytováno v několika pavilonech. Všechny pavilony mají výtah a jsou vzájemně propojeny krytou lázeňskou kolonádou. Pokoje Standard: 1- a 2- lůžkové s moderním vybavením, sprchou a WC, TV, telefonem, rádiem, lednicí. Pokoj Veselý plus (za příplatek): luxusní 2- lůžkové pokoje (manželské postele), se sprchou a WC, TV, telefonem, internetem, lednicí, županem. Klienti na těchto pokojích mají volný vstup do sauny a whirlpool.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Lázně Bohdaneč, pavilon Veselý, Rekondiční pobyt
v cenách od 10 490 Kč do 11 550 Kč