Calella de la Costa - H-Top Calella Palace ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Katalánsko Costa Brava
Ubytování: H-Top Calella Palace
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 5 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel má 339 pokojů. V hotelu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, kavárnu a bar. Upomínkové předměty z dovolené si mohou hosté koupit v obchodě se suvenýry. Jsou zde i obchody. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště (za poplatek). Hotel nabízí také službu hlídání dětí, překladatelské služby, pokojovou službu a prádelnu. Dále je v nabídce shuttleservis.

Vybavení: Hotel má 339 pokojů. V hotelu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, kavárnu a bar. Upomínkové předměty z dovolené si mohou hosté koupit v obchodě se suvenýry. Jsou zde i obchody. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště (za poplatek). Hotel nabízí také službu hlídání dětí, překladatelské služby, pokojovou službu a prádelnu. Dále je v nabídce shuttleservis.

Sport a zábava: V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v krytém nebo venkovním bazénu. Na slunečné terase jsou pro hosty připravena lehátka. Příjemné uvolnění slibuje vířivá vana, jež se nachází v blízkosti bazénu. V baru u bazénu dostanou hosté různé osvěžující nápoje. Mezi další volnočasové nabídky patří animační program, zábavní program pro dospělé, zábavní program pro děti, živá hudba a miniklub.

Platba : V hotelu jsou přijímány kreditní karty Visa, Diners Club a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze, plná penze a stravování all inclusive. Hotel kromě toho nabízí možnost občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Ubytování

Vybavení pokoje : Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má vlastní balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází dvoulůžková postel. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K dispozici je také sejf. Ke zpříjemnění pobytu slouží lednička a varná konvice/kávovar. Součástí základní výbavy pokojů je také telefon a televize. V koupelně je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Calella de la Costa - H-Top Calella Palace ****
v cenách od 2 652 Kč do 5 158 Kč