Hotel Máj, Liptovský Ján - Seniorský pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Nízké Tatry
Ubytování: Hotel Máj, Liptovský Ján - Seniorský pobyt
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 4x ubytování
4x polopenze
vstup do hotelového bazénu s termál. vodou, nebo na letní termální koupaliště
zdarma stolní tenis a wifi připojení v celém hotelu
parkovné BONUS: - 30% sleva do Aqua Relax centra v hotelu Titris v Tatranské Lomnici - 20% sleva na Bowling v hotelu Hutnik v Tatranských Matliaroch - 30% sleva na vstup do Wellness centra v hotelu Baník na Štrbském Plese - 30% sleva na vstup do wellness Urania v hotelu Uran v Tatranské Lomnici
Cena nezahrnuje: Pes za poplatek 10 Eur/den.
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

1- a 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV+SAT, rádiem, telefonem, trezorem, u většiny pokojů je balkon. Možnost ubytování ve větších 4- lůžkových rodinných pokojích.

Pobyt v hotelu Máj pro seniory od 55 let. Hotel je situovaný v překrásné scenérii Národního parku Nízké Tatry v nadmořské výšce 700 m, při vstupu do Jánské doliny, která patří k nejkrásnějším nízkotatranským dolinám. Hotel leží na konci obce Liptovský Ján, která je jednou z nejatraktivnejších lokalít rázovité oblasti Liptov. Právě díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným místem i pro lázeňské pobyty. Hotel disponuje venkovním a vnitřním bazénem právě se zmniňovanou termální vodou z Rudolfova pramene.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou teplého a studeného bufetu.

Lyžování: lyžařské středisko Javorovice (cca 500 m od hotelu) poskytuje zasněžované sjezdovky různých stupňů obtížnosti v délce cca 1900 m. Ve středisku fungují lyžařské školy pro děti i dospělé, půjčovna lyžařského vybavení a skiservis. V okolí jsou výborné podmínky i pro běžecké lyžování. Koupání: hotelový krytý bazén s termální vodou nebo venkovní termální koupaliště s vodou z termálního Rudolfova pramene. K ubytování můžeme zajistit dopravu vlakem do Liptovského Mikuláše. Cena jízdenky je v závislosti od nástupního místa a to od 390 Kč/1 cesta (včetně místenky). Cena vlakové dopravy objednané měně než 40 dnů před odjezdem je na DOTAZ !!!

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Hotel Máj, Liptovský Ján - Seniorský pobyt
v cenách od 4 690 Kč do 5 150 Kč