Lázně Bojnice, depandance, Gabriele a Lux - Pobyt Dynamik

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Bojnice
Ubytování: Lázně Bojnice, depandance
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Depandance Lux - 6x ubytování, 6x plná penze, vstupní lékařská prohlídka, 3x denně procedura dle doporučení lékaře, vstup do Vodního světa (2 vnitřní bazény s termální vodou, a 1 venkovní bazén s celoročním provozem). Depandance Gabriela, Slávia, Tribeč, Zabor a Klak : - 6x ubytování, 6x plná penze, vstupní lékařská prohlídka, 3x denně procedura dle doporučení lékaře, vstup do vodního světa nebo do venkovního bazénu u LD Baník.
Cena nezahrnuje: Parkování v areálu lázní za poplatek 14 Eur/týden. Na místě se hradí místní poplatek cca 1 Eur/den.
zobrazit 1 termín
Duben 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Pobyt včetně plné penze, procedur a vstupu do termálního bazénu.

Stravování

Plná penze. Snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře výběr z menu. Pobyt začíná obědem a končí snídaní. Strava je podávaná v LD Baník, Mier a Lysec.

Ubytování

Lázně leží v nadmořské výšce 300 m v blízkosti úpatí pohoří Velká Magura. Areál lázní je ze tří stran chráněn lesy a díky tomu jsou zde ideální klimatické podmínky. Malebné městečko Bojnice patří do regionu Horní Nitra. Historie lázní je úzce spjata s historií Bojnického zámku, založení lázní se datuje již na první polovinu 16. století. Poloha lázní v klidném prostředí mimo městského ruchu v prostředí lázeňských parků nabízí příjemnou relaxaci. Příjemné chvíle mohou hosté strávit v kavárně, cukrárně, zimní zahradě i na letní terase v areálu lázní. U pobytů lze vybírat z následujících procedur: balneoterapie, tepelná terapie, elektroterapie, léčebný tělocvik, reflexní léčba, kyslíková terapie. Koupání: Vodní svět v LD Mír s celoročním provozem, skládající se z 3 termálních bazénů (2 vnitřní s teplotou vody 32 °C, 38 °C, 1 venkovní s teplotou vody 34 - 36 °C). Další možností je venkovní bazén u LD Baník. Ubytování je poskytováno v depandancích hlavních léčebných domů. K dispozici jsou 1- a 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV+SAT, telefonem a lednicí. LD Mier má depandance: Lux (cca 50 m), Slávie (50 m), Klak (50 m) a Zabor (100 m). LD Baník má depandanci: Gabriela (cca 100 m), Tribeč (300 m). Klienti ubytovaní v depandancích docházejí na stravu a procedury do hlavních léčebných domů. Wifi připojení na pokojích není, připojení je pouze na recepci v LD Mír nebo v kavárně vedle LD Mír.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Lázně Bojnice, depandance, Gabriele a Lux - Pobyt Dynamik
v cenách od 9 450 Kč do 11 250 Kč