Estartit - Illa Mar D'Or ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Costa Brava L'Estartit
Ubytování: Illa Mar D'Or
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
zobrazit 1 termín
Listopad 2017
zobrazit 4 termíny
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Hotel nabízí hotelový sejf, směnárnu a pokojovou službu. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hosté mají k dispozici kryté garážové stání (za poplatek).

Vybavení: Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Hotel nabízí hotelový sejf, směnárnu a pokojovou službu. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hosté mají k dispozici kryté garážové stání (za poplatek).

Sport a zábava: Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Terasa zve k odpočinku a lenošení. Bar u bazénu nabízí hostům osvěžující nápoje. Ke zpoplatněným volnočasovým aktivitám v hotelu patří golf, jízda na koni a potápění.

Platba : V hotelu jsou přijímány kreditní karty Visa a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny pokoje mají kuchyň a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má terasu. V pokojích se nachází dvoulůžková postel nebo rozkládací pohovka. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K dispozici je také sejf. Ke všem ubytovacím jednotkám patří kuchyňský kout s ledničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí/kávovarem. Ubytovací jednotky mají vařič. Dále je zde pračka a sada na žehlení. Televize patří k základnímu vybavení pokoje. V koupelně je sprchový kout a vana.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Estartit - Illa Mar D'Or ***
v cenách od 15 228 Kč