Řím - Camping Flaminio Village ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Lazio
Ubytování: Camping Flaminio Village
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 4 termíny
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Bungalovový komplex má 120 pokojů. Služby jako šatna, hotelový sejf a směnárna přispívají k pohodlí a komfortu. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení (za poplatek) a síť WiFi (za poplatek). Nachází se zde restaurace, jídelna, snídaňový salonek, kavárna, bar a hospoda. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Jsou zde i obchody. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Nachází se zde také novinový stánek a TV místnost. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. K nabídce náleží prádelna. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Vybavení: Bungalovový komplex má 120 pokojů. Služby jako šatna, hotelový sejf a směnárna přispívají k pohodlí a komfortu. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení (za poplatek) a síť WiFi (za poplatek). Nachází se zde restaurace, jídelna, snídaňový salonek, kavárna, bar a hospoda. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Jsou zde i obchody. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Nachází se zde také novinový stánek a TV místnost. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. K nabídce náleží prádelna. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Sport a zábava: Bungalovový komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. K odpočinku zvou rozložená lehátka a slunečníky. Bar u bazénu nabízí hostům osvěžující nápoje. Pro ty, kteří upřednostňují aktivní dovolenou, je bungalovový komplex připravena nabídka volnočasových aktivit, mezi nimiž je například jízda na kole/horském kole (za poplatek).

Platba : Bungalovový komplex jsou přijímány kreditní karty American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, nocleh se snídaní, polopenze, plná penze a stravování all inclusive. Na přání je možné připravit dietní jídla. Bungalovový komplex nabízí také možnost speciální nabídky stravování. Nápoje jsou pro hosty v ceně.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Vybavení pokojů zahrnuje ledničku. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Řím - Camping Flaminio Village ****
v cenách od 5 241 Kč do 8 735 Kč