Intra - Hotel Il Chiostro ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Hotel Il Chiostro
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 4 termíny
Listopad 2017
zobrazit 10 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel má 104 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf, WiFi, restaurace, jídelna, bar, konferenční místnost a business centrum. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa.

Vybavení: Hotel má 104 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf, WiFi, restaurace, jídelna, bar, konferenční místnost a business centrum. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa.

Sport a zábava: Hotel má širokou nabídku volnočasových aktivit, jež slibují aktivní dovolenou. Patří mezi ně například fitness studio. V nabídce je i zábavní program pro děti.

Platba : V hotelu jsou přijímány kreditní karty Visa, AMEXCO a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, večeře, nocleh se snídaní a polopenze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny pokoje mají klimatizaci a ústřední topení. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Součástí základní výbavy ubytovacích jednotek je také telefon a televize. V koupelně je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 14 termínů dovolené Intra - Hotel Il Chiostro ***+
v cenách od 2 645 Kč do 9 327 Kč