Ispra/Lago Maggiore - Hotel Europa ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Lombardie Ispra
Ubytování: Hotel Europa
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 8 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Prostřednictvím WiFi sítě (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V hotelu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek, kavárna a bar. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště (zdarma).

Vybavení: Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Prostřednictvím WiFi sítě (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V hotelu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek, kavárna a bar. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště (zdarma).

Sport a zábava: Hotel má krytý bazén. Terasa zve k odpočinku a lenošení. Pro ty, kteří upřednostňují aktivní dovolenou, je v hotelu připravena nabídka volnočasových aktivit, mezi nimiž je například tenis.

Platba : Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

V hotelu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení, obývací část a koupelnu. Ke standardu většiny ubytovacích jednotek patří i balkón nebo terasa. V prostorách na spaní a bydlení se nachází oddělené ložnice nebo rozkládací pohovka. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K dispozici je také minibar. Samozřejmosti jako telefon a televize se postarají o příjemný pobyt. V koupelnách je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Ispra/Lago Maggiore - Hotel Europa ***
v cenách od 5 279 Kč do 8 514 Kč