Riva del Garda - Hotel Liberty ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Lago di Garda Riva del Garda
Ubytování: Hotel Liberty
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
zobrazit 3 termíny
Listopad 2017
zobrazit 12 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Objekt má 94 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Objekt nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, snídaňový salonek, kavárnu a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hosté mohou využít kryté garážové stání (za poplatek) nebo mohou zaparkovat na parkovišti. K nabídce náleží pokojová služba.

Vybavení: Objekt má 94 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Objekt nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, snídaňový salonek, kavárnu a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hosté mohou využít kryté garážové stání (za poplatek) nebo mohou zaparkovat na parkovišti. K nabídce náleží pokojová služba.

Sport a zábava: V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v krytém nebo venkovním bazénu. K odpočinku zvou rozložená lehátka a slunečníky. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně (za poplatek). Kdo se nechce při cestování vzdát sportu, ten se může věnovat jízdě na kole/horském kole. Objekt nabízí ve vnitřních prostorách fitness studio. Objekt má širokou nabídku wellness programů, mezi něž patří spa, hammam a ájurvéda, stejně tak jako za příplatek i sauna, parní lázeň, kosmetický salon a masáže. Hosté si mohou v příjemné atmosféře vychutnávat živou hudbu.

Platba : V objektu jsou přijímány kreditní karty American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

V objektu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze. Na přání je možné připravit vegetariánská jídla.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, obývací část a koupelnu. Většina pokojů má balkón. V ubytovacích jednotkách se nachází rozkládací pohovka. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. Dostatek pohodlí zaručuje telefon a televize. V koupelně je sprchový kout, vana, vířivá vana a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 15 termínů dovolené Riva del Garda - Hotel Liberty ****
v cenách od 4 914 Kč do 13 189 Kč