Galzignano Terme - Radisson Blu Resort Majestic ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Radisson Blu Resort Majestic
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 7 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Objekt má k dispozici restauraci, bar a konferenční místnost. Jsou zde i obchody. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště (zdarma).

Vybavení: Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Objekt má k dispozici restauraci, bar a konferenční místnost. Jsou zde i obchody. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště (zdarma).

Sport a zábava: Objekt má krytý bazén. K opalování zvou rozložená lehátka. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně. O zábavu se postará bohatý výběr sportovních aktivit, jež objekt nabízí, mezi nimi například plážový volejbal. Za poplatek pak jízda na kole/horském kole, tenis, golf a nordic walking. Ve vnitřních prostorách objektu se mohou hosté udržovat fit díky cvičení ve fitness studiu. V oblasti wellness nabízí objekt různé relaxační programy, k nimž patří například sauna, za příplatek pak také kosmetický salon, masáže a ájurvéda.

Platba : V objektu jsou přijímány kreditní karty American Express, Visa a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Objekt nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, večeře, polopenze a plná penze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Většina ubytovacích jednotek má balkón nebo terasu. V pokojích se nachází dvoulůžková postel nebo rozkládací pohovka. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. Telefon a televize se postarají o příjemný pobyt. V koupelně je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Galzignano Terme - Radisson Blu Resort Majestic ****
v cenách od 7 698 Kč do 13 758 Kč