Abano Terme - Hotel Aqua ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Hotel Aqua
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 7 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel má 68 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet. V hotelu se nachází restaurace, jídelna a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol.

Vybavení: Hotel má 68 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet. V hotelu se nachází restaurace, jídelna a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol.

Sport a zábava: Hotel má venkovní bazén. K odpočinku zvou rozložená lehátka a slunečníky. Hosté se mohou ve volném čase věnovat různým sportovním aktivitám, jako je například jízda na kole/horském kole a dále pak golf a nordic walking, jež jsou nabízeny za poplatek. Z vodních sportů je v nabídce aqua fitness. Sportovně založení hosté se mohou ve vnitřních prostorách věnovat za příplatek cvičení ve fitness studiu. Z wellness nabízí hotel spa, saunu, parní lázeň, hammam, masáže a lázeňské procedury. Za příplatek také kosmetický salon.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze a plná penze. Nabídka dále obsahuje bezlepková jídla a vegetariánská jídla. Hotel nabízí také možnost občerstvení.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny pokoje mají klimatizaci a ústřední topení. Ve většině pokojů patří ke standardu i balkón. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. V ubytovacích jednotkách je telefon a televize. Koupelny mají sprchový kout a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Abano Terme - Hotel Aqua ***+
v cenách od 6 876 Kč do 15 281 Kč