Grado - Laguna Palace Hotel ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Friuli-Venezia Giulia Grado
Ubytování: Laguna Palace Hotel
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
zobrazit 3 termíny
Listopad 2017
zobrazit 6 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Objekt má 71 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. V objektu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek, kavárna a bar. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Objekt nabízí také službu hlídání dětí a pokojovou službu. Sportovně založení hosté, kteří chtějí prozkoumat okolní krajinu na kole, jistě ocení vlastní půjčovnu kol. Nachází se zde i business prostory s konferenční místností a business centrem.

Vybavení: Objekt má 71 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. V objektu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek, kavárna a bar. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Objekt nabízí také službu hlídání dětí a pokojovou službu. Sportovně založení hosté, kteří chtějí prozkoumat okolní krajinu na kole, jistě ocení vlastní půjčovnu kol. Nachází se zde i business prostory s konferenční místností a business centrem.

Sport a zábava: Objekt má krytý bazén. Hosté mohou využít terasu, lehátka a slunečníky. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně. Nabídku doplňuje zábavní program pro děti a miniklub.

Platba : V objektu jsou přijímány kreditní karty American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, večeře, nocleh se snídaní, polopenze a plná penze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má balkón. K příjemné atmosféře přispívá u většiny pokojů i výhled na moře. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice nebo rozkládací pohovka. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K vybavení všech pokojů patří sejf a minibar. K dispozici je také mini lednička a varná konvice/kávovar. Ubytovací jednotky mají telefon a televizi. V koupelnách je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Grado - Laguna Palace Hotel ****
v cenách od 8 188 Kč do 15 367 Kč