Abano Terme - Hotel Terme Venezia ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Hotel Terme Venezia
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 7 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel má 110 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet. V hotelu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Dále je zde TV místnost. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa (zdarma). Dále je k dispozici pokojová služba. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol.

Vybavení: Hotel má 110 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet. V hotelu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Dále je zde TV místnost. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa (zdarma). Dále je k dispozici pokojová služba. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol.

Sport a zábava: V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v krytém nebo venkovním bazénu. Terasa zve k odpočinku a lenošení. V baru u bazénu dostanou hosté různé osvěžující nápoje. K nabídce volnočasových aktivit hotelu patří jízda na kole/horském kole, fitness studio, spa, kosmetický salon, masáže a hydroterapie.

Platba : Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako Visa, Diners Club a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře a plná penze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Ve většině pokojů patří ke standardu i balkón. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Abano Terme - Hotel Terme Venezia ****
v cenách od 8 408 Kč do 16 040 Kč