Polignano a Mare - Covo dei Saraceni ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Covo dei Saraceni
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
zobrazit 1 termín
Listopad 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Objekt má 50 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří WiFi, restaurace, jídelna, snídaňový salonek, bar, konferenční místnost a business centrum. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

Vybavení: Objekt má 50 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří WiFi, restaurace, jídelna, snídaňový salonek, bar, konferenční místnost a business centrum. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

Sport a zábava: Terasa zve k odpočinku a lenošení. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně (za poplatek). Pokud jde o trávení volného času, nabízí objekt vedle spa za poplatek také parní lázeň a masáže.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Jako možnost stravování lze rezervovat snídaně.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a kuchyň. Většina pokojů má balkón. Většina pokojů má částečný výhled na moře. K vybavení patří také sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají mini ledničku. O pohodlí hostů se postará telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Polignano a Mare - Covo dei Saraceni ****
v cenách od 3 059 Kč