Alcocéber - Alcossebre Beach Resort ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko
Ubytování: Alcossebre Beach Resort
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 8 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Objekt má k dispozici restauraci, což přispívá k příjemnému a komfortnímu pobytu. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol.

Vybavení: Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Objekt má k dispozici restauraci, což přispívá k příjemnému a komfortnímu pobytu. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol.

Sport a zábava: Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně. K nabídce volnočasových aktivit objektu patří jízda na kole/horském kole a veslování.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. V prostorách na spaní a bydlení se nachází oddělené ložnice, dvoulůžková postel nebo rozkládací pohovka. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Pro ty, kteří si chtějí vařit sami, je zde kuchyňský kout s ledničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí/kávovarem a myčkou nádobí. Vařič patří také ke standardnímu vybavení. Mimoto je zde pračka a žehlička a žehlicí prkno. V ubytovacích jednotkách je internetové připojení a televize. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Alcocéber - Alcossebre Beach Resort ****
v cenách od 7 371 Kč