Catania - Catania International Airport ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Sicílie Catania
Ubytování: Catania International Airport
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 6 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. V objektu se nachází restaurace, kavárna a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hosté mohou využít kryté garážové stání nebo mohou zaparkovat na parkovišti (zdarma). Objekt nabízí také vícejazyčný personál, službu hlídání dětí, transfer-servis, pokojovou službu a prádelnu. Dále je v nabídce shuttleservis.

Vybavení: Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. V objektu se nachází restaurace, kavárna a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hosté mohou využít kryté garážové stání nebo mohou zaparkovat na parkovišti (zdarma). Objekt nabízí také vícejazyčný personál, službu hlídání dětí, transfer-servis, pokojovou službu a prádelnu. Dále je v nabídce shuttleservis.

Sport a zábava: Terasa zve k odpočinku a lenošení.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

V objektu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze. Na přání je možné připravit dietní jídla.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení, obývací část a koupelnu. Ve většině ubytovacích jednotek patří ke standardu i balkón. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají připojení k internetu, telefon a televizi. V koupelnách je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Catania - Catania International Airport ****
v cenách od 7 520 Kč do 13 159 Kč