Taormina - Villa Esperia ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Sicílie Taormina
Ubytování: Villa Esperia
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 8 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel má 65 pokojů. V hotelu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi (za poplatek). V hotelu se nachází restaurace a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Dále je zde TV místnost. Hosté mohou využít kryté garážové stání (za poplatek) nebo mohou zaparkovat na parkovišti (za poplatek). K dispozici je služba hlídání dětí, lékařská služba, pokojová služba a prádelna.

Vybavení: Hotel má 65 pokojů. V hotelu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi (za poplatek). V hotelu se nachází restaurace a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Dále je zde TV místnost. Hosté mohou využít kryté garážové stání (za poplatek) nebo mohou zaparkovat na parkovišti (za poplatek). K dispozici je služba hlídání dětí, lékařská služba, pokojová služba a prádelna.

Sport a zábava: Hotel má venkovní bazén. Hosté mohou využít i terasu, terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. Pro ty, kteří upřednostňují aktivní dovolenou, je v hotelu připravena nabídka volnočasových aktivit, mezi nimiž je například fitness studio.

Platba : Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako American Express, Visa a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, večeře, nocleh se snídaní a polopenze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má vlastní balkón nebo terasu. K příjemné atmosféře přispívá u většiny pokojů i výhled na moře. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení všech ubytovacích jednotek patří sejf a minibar. Součástí základní výbavy pokojů je také telefon, televize a rádio. V koupelně je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Taormina - Villa Esperia ***+
v cenách od 4 011 Kč do 7 020 Kč