Chiusi - Villa Il Patriarca ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Villa Il Patriarca
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 5 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel má 22 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří úschovna zavazadel a hotelový sejf. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V hotelu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek, kavárna a bar. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Dále je zde TV místnost. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa (zdarma). K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Vybavení: Hotel má 22 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří úschovna zavazadel a hotelový sejf. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V hotelu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek, kavárna a bar. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Dále je zde TV místnost. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa (zdarma). K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Sport a zábava: Hotel má venkovní bazén. K odpočinku zvou rozložená lehátka a slunečníky. Ke zpoplatněným volnočasovým aktivitám v hotelu patří jízda na kole/horském kole, tenis a jízda na koni.

Platba : Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako Visa, Diners Club a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

V hotelu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. K vybavení patří také sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají mini ledničku. Součástí základní výbavy ubytovacích jednotek je také telefon a televize. V koupelně je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Chiusi - Villa Il Patriarca ****
v cenách od 7 771 Kč do 12 529 Kč