Saturnia - Terme di Saturnia SPA & Golf *****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Terme di Saturnia SPA & Golf
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 3 termíny
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel má 128 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, snídaňový salonek, kavárnu a bar. Jsou zde i obchody. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Dále je zde novinový stánek. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. K dispozici je pokojová služba a kadeřnictví. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol. Kromě toho je k dispozici konferenční místnost a business centrum.

Vybavení: Hotel má 128 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, snídaňový salonek, kavárnu a bar. Jsou zde i obchody. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Dále je zde novinový stánek. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. K dispozici je pokojová služba a kadeřnictví. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol. Kromě toho je k dispozici konferenční místnost a business centrum.

Sport a zábava: Hotel má venkovní bazén. Lehátka a slunečníky zvou k odpočinku na slunné terase. Příjemné uvolnění slibuje vířivá vana, jež se nachází v blízkosti bazénu. Hotel nabízí pestrý outdoorový sportovní program, ve kterém je například jízda na kole/horském kole a tenis. Za poplatek je v nabídce i golf a jízda na koni. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je i fitness studio a stolní tenis. Hotel má i vlastní wellness zónu s celou řadou programů, mezi něž patří spa, sauna, parní lázeň a masáže. Za příplatek mohou hosté využít kosmetický salon.

Platba : Je možné zaplatit kreditními kartami American Express, Visa a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, nocleh se snídaní, polopenze a plná penze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Hotel nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. K vybavení patří také sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají mini ledničku. Součástí základní výbavy ubytovacích jednotek je také telefon a televize. Kromě toho naleznou hosté ve svém pokoji domácí obuv. V koupelně je sprchový kout, vana, vysoušeč vlasů a župan.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Saturnia - Terme di Saturnia SPA & Golf *****
v cenách od 22 767 Kč do 38 409 Kč