Figline Valdarno - Hotel Villa Casagrande ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Toskánsko Figline Valdarno
Ubytování: Hotel Villa Casagrande
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 6 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné přístup k internetu, WiFi, restaurace, jídelna, bar, konferenční místnost a business centrum. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Vybavení: Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné přístup k internetu, WiFi, restaurace, jídelna, bar, konferenční místnost a business centrum. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Sport a zábava: Hosté mohou využít krytý i venkovní bazén. K opalování zvou rozložená lehátka. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně (za poplatek).

Platba : Je možné zaplatit kreditními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

V objektu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Objekt nabízí nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází rozkládací pohovka. K vybavení všech pokojů patří sejf a minibar. K dispozici je také lednička a mini lednička. Dostatek pohodlí zaručuje připojení k internetu, telefon a televize. Koupelny mají sprchový kout, vysoušeč vlasů a župan.

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Figline Valdarno - Hotel Villa Casagrande ***+
v cenách od 4 871 Kč do 9 741 Kč