Siena - Sangallo Park Hotel ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Sangallo Park Hotel
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 7 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Objekt má 50 pokojů. V objektu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení (za poplatek) a síť WiFi. Objekt nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, snídaňový salonek a bar. Dále je zde TV místnost. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Dále je k dispozici pokojová služba.

Vybavení: Objekt má 50 pokojů. V objektu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení (za poplatek) a síť WiFi. Objekt nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, snídaňový salonek a bar. Dále je zde TV místnost. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Dále je k dispozici pokojová služba.

Sport a zábava: Hosté si mohou zaplavat si v bazénu. K opalování zvou rozložená lehátka.

Platba : V objektu jsou přijímány kreditní karty Visa a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

V objektu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně a nocleh se snídaní.

Ubytování

Vybavení pokoje : Objekt nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Je možné rezervovat i koupelnu s bezbariérovým přístupem. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají mini ledničku. Celkové vybavení doplňuje ještě připojení k internetu, telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Siena - Sangallo Park Hotel ***+
v cenách od 3 192 Kč do 5 320 Kč