Lucca - Grand Hotel Guinigi ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Toskánsko Lucca
Ubytování: Grand Hotel Guinigi
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 8 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel má 158 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, snídaňový salonek a bar. Dále je zde TV místnost. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. K dispozici je služba hlídání dětí a prádelna. Nachází se zde i business prostory s konferenční místností a business centrem.

Vybavení: Hotel má 158 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu, snídaňový salonek a bar. Dále je zde TV místnost. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. K dispozici je služba hlídání dětí a prádelna. Nachází se zde i business prostory s konferenční místností a business centrem.

Sport a zábava: K nabídce volnočasových aktivit hotelu patří fitness studio, spa, sauna a masáže. V nabídce je i zábavní program pro děti.

Platba : V hotelu jsou přijímány kreditní karty American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře a nocleh se snídaní. Připravit je možné také speciální jídla, například bezlepková jídla.

Ubytování

Vybavení pokoje : Hotel nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má balkón. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. Ke zpříjemnění pobytu slouží mini lednička a varná konvice/kávovar. Součástí základní výbavy pokojů je také připojení k internetu, telefon a televize. V koupelně je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Lucca - Grand Hotel Guinigi ****
v cenách od 6 303 Kč do 12 033 Kč