Monchiero - Antico Borgo Monchiero ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Antico Borgo Monchiero
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
zobrazit 3 termíny
Listopad 2017
zobrazit 12 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Objekt má 17 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří WiFi, restaurace, jídelna, snídaňový salonek, bar a pokojová služba. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa.

Vybavení: Objekt má 17 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří WiFi, restaurace, jídelna, snídaňový salonek, bar a pokojová služba. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa.

Sport a zábava: K odpočinku zvou rozložená lehátka a slunečníky. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně (zdarma). Pokud jde o volnočasové aktivity, objekt nabízí vedle spa, sauny a parní lázně za poplatek i masáže.

UPOZORNĚNÍZdroj popisu hotelu: GIATA GmbH

Stravování

V objektu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a koupelnu. K vybavení patří také sejf a minibar. O pohodlí hostů se postará telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout, vysoušeč vlasů a župan.

 

→ Přejít na 15 termínů dovolené Monchiero - Antico Borgo Monchiero ****
v cenách od 7 053 Kč do 10 580 Kč