Hotel Máj, Liptovský Ján

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Nízké Tatry
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování
polopenze
2x denně volný vstup do hotelového bazénu s termální vodou
1x za pobyt vstup na letní koupaliště u hotelu
zdarma wifi připojení v celém hotelu BONUSY PRO VŠECHNY KLIENTY HOTELŮ SOREA: 30 % sleva na vstup do Aqua relax v Tatranské Lomnici 30% sleva do wellness centra v hotelu Baník na Štrbském Plese 30% sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj v Liptovském Jáně 20% sleva na bowling v hotelu Hutník v Tatranských Matiaroch Letní bonus v období 30.06. - 01.09.: animační program pro děti a dospělé, Jumping (za poplatek).
Cena nezahrnuje: Pes za poplatek 10 Eur/den.
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Hotel je situovaný v překrásné scenérii Národního parku Nízké Tatry v nadmořské výšce 700 m, při vstupu do Jánské doliny, která patří k nejkrásnějším nízkotatranským dolinám. Hotel leží na konci obce Liptovský Ján, která je jednou z nejatraktivnejších lokalít rázovité oblasti Liptov. Právě díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným místem i pro lázeňské pobyty. Hotel disponuje venkovním a vnitřním bazénem právě se zmniňovanou termální vodou z Rudolfova pramene

Ubytování

1- a 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV+SAT, rádiem, telefonem, trezorem, u většiny pokojů je balkon. Možnost ubytování ve větších 4- lůžkových rodinných pokojích.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou teplého a studeného bufetu.

Lyžování: lyžařské středisko Javorovice (cca 500 m od hotelu) poskytuje zasněžované sjezdovky různých stupňů obtížnosti v délce cca 1900 m. Ve středisku fungují lyžařské školy pro děti i dospělé, půjčovna lyžařského vybavení a skiservis. V okolí jsou výborné podmínky i pro běžecké lyžování. Koupání: hotelový krytý bazén s termální vodou nebo venkovní termální koupaliště s vodou z termálního Rudolfova pramene. Dítě 3 - 8 let ZDARMA s nárokem na přistýlku a polopenzi (platí při ubytování 2 osob a vždy jen jedno na pokoj). K ubytování můžeme zajistit dopravu vlakem do Liptovského Mikuláše. Cena jízdenky je v závislosti od nástupního místa a to od 390 Kč/1 cesta (včetně místenky). Cena vlakové dopravy objednané měně než 40 dnů před odjezdem je na DOTAZ !!!

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Hotel Máj, Liptovský Ján
v cenách od 1 210 Kč