Hotel Urán, Tatranská Lomnica - Seniorský pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Vysoké Tatry
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 4x ubytování
4x polopenze
1x za pobyt volný vstup na 2 hod. do nového hotelového wellness Urania
stolní tenis
wifi připojení v celém hotelu
parkovné BONUS: 20 % sleva na bowling v hotelu Hutník v Tat. Matliaroch 30 % sleva do Aqua Ralax centra v hotelu Titris v Tatranské Lomnici 30% sleva na vstup do wellness v hotelu Trigan Baník na Štrbském plese 30% sleva na vstup do hotelového bazénu s termální vodou v hotelu Máj v Liptovském Jáně
Cena nezahrnuje: Pes za poplatek 10 Eur/den.
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, s možností přistýlky, balkónem, TV a telefonem.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře je poskytována formou bufetu.

Pobyt pro seniory od 55 let. Hotel Urán leží v centru Tatranské Lomnice a patří mezi nejoblíbenější tatranské hotely. Návštěvníci Tatranské Lomnice zde mohou využívat zimní stadion, kasino, kino, obchodní dům i řadu restaurací. Hotelový hostům je k dispozici Nové Wellness URANIA s nejmodernější technologií a UV zářením ve vodě. Nerezový relaxační bazén s nabídkou vodních atrakcí (lezecká síť, houpací záliv, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička a jiné), dva dětské bazény propojené nerezovou klouzačkou s vodním ježkem, finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží.bar, sauna, krytý plavecký bazén, masážní centrum, solárium. Hotel rovněž nabízí kulturně - společenský program, přednášky, výlety aj.

Koupání: hotelový bazén. K ubytování můžeme zajistit dopravu vlakem do Popradu. Cena jízdenky je v závislosti od nástupního místa a to od 490 Kč/1 cesta (včetně místenky). - Cena vlakové dopravy objednané měně než 40 dnů před odjezdem je na DOTAZ !!! - Ceny jízdenek v období státních svátků jsou vyšší, vždy dle aktuální nabídky na dotaz.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Hotel Urán, Tatranská Lomnica - Seniorský pobyt
v cenách od 4 950 Kč