Hotel Hutník II., Tatranské Matliare

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Vysoké Tatry
Ubytování: Hotel Hutník II., Tatranské Matliare
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 1x ubytování,
1x polopenze
volný vstup do hotelového bazénu,
wifi připojení na internet ve společných prostorech hotelu.
20% sleva na základní vstup do Bowling centra přímo v hotelu BONUSY PRO VŠECHNY KLIENTY HOTELŮ SOREA: 30 % sleva na vstup do Aqua relax v Tatranské Lomnici 30% sleva ze základní ceny na vstup do Wellness centra v hotelu Baník na Štrbském Plese 30 % sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj, nebo na letní koupaliště hotelu Máj v Liptovském Jáně. Letní bonus v období 30.06. - 01.09.: dětský koutek s animátorem + animační program, vstup do tělocvičny, fitness a stolní tenis bez poplatku, 1x týdně večerní zábava (disco, taneční večer nebo country večer)
Cena nezahrnuje: Místní poplatek cca 1 Eur/den se hradí na místě. Pes za poplatek 7 Eur/den.
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Polopenze. Snídaně formou teplého a studeného bufetu. Večeře servírované (předkrm, hlavní jídlo, dezert) výběrem ze 4 - 5 jídel.

Hotel SOREA Hutník je hotelový komplex dvou budov. Nachází se v pěkném a tichém prostředí Tatranských Matliárů, cca 2 km od Tatranské Lomnice. V hotelu je hostům k dispozici krytý plavecký bazén, sauna, klasické masáže, hydromasáže, mořská lázeň, solárium, bowling, fitness, tělocvična, stolní tenis, biliard, kulečník, minigolf, herna pro děti, a hřiště. Hotel standardně poskytuje informační služby, prodej pohlednic, známek a dalšího zboží, půjčování fénů a žehliček a směnárenské služby. Dále recepce zajišťuje i pořádání kulturních a společenských programů, posezení při lidové hudbě, diskotéky, fakultativní výlety do blízkého a vzdáleného okolí (Polsko, Pieniny, Nízké Tatry, Ždiar, Belianská jeskyně, Zamagurie). Léto: v letní sezóně jsou Tatranské Matliare ideálním východiskem pro méně náročné vycházky po okolních lesních cestičkách a výlety do Tatranské Kotliny, Tatranské Lomnice, na Medvědí louku, ale i pro vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Jahňací štít a do doliny Bílé vody. V nedaleké Tatranské Lomnici se nachází i nástupní stanice kabinkové lanovky na Skalnaté pleso, s možností přestupu na visutou lanovku na Lomnický štít. Okolí nabízí vhodné trasy pro cykloturistiku, v blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště. Zima: milovníkům zimních sportů jsou k dispozici nedaleké lyžařské střediska v Tatranské Lomnici - na Skalnatém Plese nebo ve Ždiaru. Kabinkovou lanovkou z Tatranské Lomnice je přístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolí hotelu je vhodné pro běžecké lyžování

Ubytování

2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, balkonem. Možnost přistýlky. Hotel Hutník I. se nachází v pěkném a tichém prostředí Tatranských Matliarov, pod úpatím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranské Lomnice a je vhodným východiskem pro túry do východní části Vysokých Tater. Pokoje v budově Hutník I jsou kompletně zrekonstruované a nabízejí klientům komfortní a pohodlné ubytování. Hotelový komplex poskytuje ubytování v apartmánech, v jedno-a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, vybavených WC, sprchou, telefonem, TV přijímačem se SAT programem, většina pokojů má balkon.

DÍTĚ ZDARMA: dítě 3 - 8 let zdarma s nárokem na přistýlku a polopenzi.(Platí pro ubytování s 2 dospělými a vždy jen jedno na pokoj.) V termínech které nejsou uvedeny v ceníkové tabulce je hotel uzavřen. K ubytování můžeme zajistit dopravu vlakem do Popradu. Cena jízdenky je v závislosti od nástupního místa a to od 460 Kč/1 cesta (včetně místenky). - Cena vlakové dopravy objednané měně než 40 dnů před odjezdem je na DOTAZ !!! - Ceny jízdenek v období státních svátků jsou vyšší, vždy dle aktuální nabídky na dotaz.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Hotel Hutník II., Tatranské Matliare
v cenách od 870 Kč do 930 Kč