Tapolca - Hotel Pelion, 7 nocí, bazény a sauny zdarma

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Jezero Balaton a okolí Tapolca
Ubytování: Hotel Pelion
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování v 1/2 lůžkovém pokoji STANDARD
7x polopenze (snídaně a večeře formou bufetových stolů)
zapůjčení županu (jen pro dospělé osoby)
volný vstup do Wellness ostrova (zážitkový bazén, termální bazén, sauna, posilovna, ranní cvičení – vodní gymnastika, venkovní letní bazén – od května do září)
internetové připojení
vstup do léčivé jeskyně v rámci provozní doby (denně kromě Neděle od 13.00-18.00)
parkování.
Cena nezahrnuje: příplatek za 1/1 pokoj na dotaz
zobrazit 8 termínů
Listopad 2017
zobrazit 11 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Stravování

polopenze, snídaně i večeře formou bufetových stolů.

Ubytování

2- lůžkový pokoj STANDARD 2- lůžkový pokoj se sprchou nebo vanou a WC, TV+SAT, fén, minibar, klimatizace, WiFi připojení k internetu, některé pokoje s balkonem (CK pokoje s balkonem negarantuje). Možnost 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí + 1 dítě.

Popis

Hotel spojený s unikátní krasovou jeskyní blízko Balatonu a Hévízu. Jeskynní terapie - vstup do léčivé jeskyně v ceně.
Vnitřní a venkovní bazény včetně termálních bazénů - v županu přímo k bazénům.

Koupání po celý rok.
NEMO tour TIP - Novinka.


Rekreační Pobyty v 4* hotelovém komplexu: 8 dní/7 nocí, libovolné nástupy. Zvýhodněné pobyty ve slevě 7=6 s nástupem v libovolný den (kromě svátečních pobytů a července a srpna).

V DOBĚ SVÁTKŮ PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY - bez slev, pobyty minimálně na 3 noci: 28.04.-01.05., 02.06.-05.06., 20.10.-01.11.2017.

Elegantní 4* Hunguest Hotel Pelion se nachází v centru městečka, uprostřed rozsáhlého čtyřhektarového parku přímo nad krasovou jeskyní, která je vhodná při léčení dýchacích cest. K dispozici je výtah, recepce, lobby bar, kavárna, prostorná restaurace, obchod s dárkovými předměty, business centrum, konferenční sál. Vlastní BALNEO + WELLNESS OSTROV: zážitkový bazén (částečně krytý a venkovní, teplota až 32°C, plocha až 380 m2, vířivka, vodopády), krytý termální bazén (15 m2, teplota 33-37°C, termální pramen vyvěrá z hloubky 224 m, vysoký obsah vápníku, magnézia, kysličníku uhličitého, sulfány a další minerální prvky, jejichž obsah v termální vodě je neobyčejně vysoký - 1128 mg/litr), dětský bazén (4 m2, teplota vody 34°C), plavecký bazén - letní, venkovní (9x25 m, hloubka 1,7 m a teplota vody až 28°C), sauna, infrasauna, parní kabina, posilovna), venkovní koupaliště od května do září, perličková lázeň. Za poplatek: 2 hřiště na squash, 2 tenisové kurty venkovní, volejbalové hřiště (plážový volejbal), badmintonové hřiště, minigolf, kosmetika, solárium, jeskynní terapie, masáž, aromaterapie. K dispozici mateřská školka s hlídáním děti v letní sezóně - animační programy pro děti po celý týden. Venkovní bazény jsou v provozu pouze v letních měsících. Novinkou jsou dva venkovní tobogány. Pobyt domácích zvířat není povolen. Parkování je zajištěno přímo před hotelem - zdarma.
Léčebná jeskyně přímo pod budovou hotelu: přístupná je podzemní chodbou přímo z hotelu. Teplota v jeskyni se významně nemění, je poměrně stálá, ovzduší neobsahuje žádné dráždivé faktory, je v podstatě bez prachu s vysokou vlhkostí vzduchu v jeskyni (až 98%) a trvalou teplotou mezi 14-16°C. Vysoká koncentrace kysličníku uhličitého, bezprašný vzduch bez toxických dráždivých látek, nutí dýchací soustavu k hlubší nádechům a výdechům a oba faktory mají samy o sobě léčivý vliv. Doporučená doba pobytu denně cca 2-3 hodiny.
Vstup do léčebné jeskyně v rámci provozní doby pro ubytované klienty CK NEMO tour v ceně pobytu (denně kromě neděle, vždy od 13.00-18.00).
Koupání: hotelové vnitřní a letní venkovní bazény.

Vzdálenost z Prahy = 500 km, z Brna = 300 km, z Ostravy 450 Km.
Městečko leží cca 12 km severně od Balatonu, v kotlině Tapolca. Další informace podrobněji v sekci "Popis destinace...:

Doprava

Vzdálenost z Prahy = 500 km, z Brna = 300 km, z Ostravy 450 Km.

 

→ Přejít na 19 termínů dovolené Tapolca - Hotel Pelion, 7 nocí, bazény a sauny zdarma
v cenách od 8 330 Kč