Františkovy lázně - Hotel Melodie, Týdenní Seniorské pobyty, 2019

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Západočeské lázně Františkovy Lázně
Ubytování: Melodie
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování
7x polopenze
WiFi připojení k internetu
parkování.
Navíc ZDARMA: 1x 2-hodinový vstup do AquaFora během pobytu
zobrazit 14 termínů
Březen 2019
zobrazit 30 termínů
Duben 2019
zobrazit 31 termínů
Květen 2019
zobrazit 30 termínů
Červen 2019
zobrazit 31 termínů
Červenec 2019
zobrazit 31 termínů
Srpen 2019
zobrazit 30 termínů
Září 2019
zobrazit 31 termínů
Říjen 2019
zobrazit 30 termínů
Listopad 2019
zobrazit 8 termínů
Prosinec 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře výběr z 2 jídel (2 chody).

Ubytování

2- lůžkový pokoj se sprchou/vanou a WC, TV+SAT, WiFi připojení, bez balkonu. Apartmán s balkonem za příplatek (na dotaz).

Popis

Blízko lázeňského dění a největšího Aquaparku v českých lázních, na okraji městského lesního parku.
Velmi oblíbené místo. NEMO tour TIP.


Týdenní Seniorské pobyty pro osoby starší 55 let, 8 dní/7 nocí s polopenzí, libovolný nástup.

Hotel Melodie*** se nachází v pohodlné pěší vzdálenosti od kolonády, na okraji městského lesoparku města Františkovy Lázně (pár minut pěšky). Objekt je chráněnou památkou, zrekonstruovaný s moderním interiérem a výtahem. K dispozici je stylově zařízená restaurace "Melodie", letní venkovní terasa s posezením před hotelem s výhledem do lesoparku. Bezbariérový přístup. Možnost zajištění léčebných procedur včetně lékařského vyšetření (bahenní zábaly, koupele, masáže) v lázeňském penzionu Josef (v centru, cca 10 minut od hotelu Melodie). WiFi připojení k dispozici v celém hotelu. Nejbližší vlaková stanice cca 10 minut pěšky. Parkování zdarma v zadním traktu hotelu, v uzavřeném prostoru, zdarma.
Koupání: městský aquapark AQUAFORUM je největší a nejkrásnější aquapark českých lázní (cca 800 m). Nabízí jedinečnou možnost odpočinku a relaxace. K dispozici relaxační bazény s vodními atrakcemi (cca 550 m2, do 32°C), plavecký bazén (délka 25 m, do 27°C), dětský bazén s atrakcemi, vířivky, vodní jeskyně, v letním provozu v rámci venkovního areálu také vodní skluzavka a tobogán ((82 m), rekreační bazén s vodními atrakcemi (cca 700 m2), dětský bazén s atrakcemi. Součástí aquaparku je také sauna, fitness centrum, masáže, snack bar v 1.patře atd. Otevřeno denně (9.00-21.00).

Františkovy Lázně společně s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří světoznámý „západočeský lázeňský trojúhelník“. Zdejší prameny patří mezi přírodní minerální vody, tzv. studené kyselky českého typu. Jejich průměrná teplota je 11°C. Díky odbornému využívání těchto zdrojů se lázně vyvinuly ve světoznámé léčebné místo pro choroby ženské, nemoci srdce a krevního oběhu, choroby pohybového ústrojí.
Rodinám s dětmi a nejen jim doporučujeme návštěvu AQUAFORA, celoročně otevřeného aquaparku.Podrobnější informace v sekci "Popis destinace"

 

→ Přejít na 261 termínů dovolené Františkovy lázně - Hotel Melodie, Týdenní Seniorské pobyty, 2019
v cenách od 5 600 Kč do 6 300 Kč