Poděbrady, Hotel Zámeček - Pobyt pro seniory s lékařskou konzultací

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Středočeský kraj Poděbrady
Ubytování: Zámeček
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování v 4* lázeňském hotelu Zámeček
5x nebo 7x polopenze
1x lékařská konzultace (u obou pobytů)
4x uhličitá koupel (u týdenního pobytu celkem 5x)
1x klasická částečná masáž (u týdenního pobytu celkem 2x)
1x solná jeskyně (u týdenního celkem 2x)
Navíc ZDARMA: 1x poukázka do kavárny.
zobrazit 20 termínů
Říjen 2018
zobrazit 29 termínů
Listopad 2018
zobrazit 14 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně vždy formou bufetu, večeře výběrem z tříchodového menu v rámci polopenze, kaloricky i dietně vyvážená strava.

Ubytování

Hotel Zámeček**** - pokoje jsou vybaveny TV+SAT, telefonem, připojením na internet, minibarem a koupelnou se sprchou nebo vanou a WC. Nástup na pobyt v 13.00 hod.

Popis

"Na srdce jsou Poděbrady".
Oblíbené lázně - vše v dosahu, blízko kolonády a balneocentra. NEMO tour TIP. Lázeňský pobyt pro seniory s programem a lékařskou konzultací na 5 nebo 7 nocí.


Lázeňský pobyt pro Seniory s lékařskou konzultací, 6 dní/5 nocí, libovolný nástup. Oblíbený lázeňský pobyt pro Seniory starší 55 let. Výběr ze 2 variant - 5 nebo 7 nocí. Týdenní pobyt na 8 dní/7 nocí v ceníku uveden s nástupem v SOBOTU nebo v NEDĚLI - po dohodě možno libovolně. V ceně týdenního pobytu: polopenze, 1x lékařská konzultace, 4x resp. 5x uhličitá koupel, 2x klasická částečná masáž, 2x solná jeskyně. Navíc ZDARMA: 1x poukázka do kavárny.
Uhličitá koupel (4x nebo u týdenního pobytu 5x v ceně) - vyzkoušejte unikátní koupel v přírodní minerální vodě „Poděbradce“, která má blahodárné a léčebné účinky. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení, příznivě působí na činnost srdce a ledvin.

Hotel Zámeček**** - je situován v krásném prostředí lužního lesoparku na břehu Labe a je vzdálen cca 400 m od centra města a kolonády. Areál hotelu je tvořen hlavní budovou (49 pokojů) a dependancí (cca 13 pokojů, odkud se dochází do hlavní budovy na procedury a stravu). K dispozici je restaurace, kavárna a bar. Krásný Modrý salonek, který je součástí hotelu, zve k příjemnému posezení s kávou a zákusky. V budově vlastní BALNEOCENTRUM (masáže, koupele, infrasauna). Na některé procedury je potřeba dojít do Centrálních nebo Letních lázní. Hotelový komplex nabízí komfort 4* hotelu, uspokojí i náročnější klientelu. K dispozici jsou moderní, komfortně vybavené pokoje s kompletním příslušenstvím, TV+SAT, telefonem a minibarem. Domácí zvířata - menší plemena psů jsou akceptována (za poplatek). Pobyt s domácím zvířetem je nutné avizovat při rezervaci a objednávce pobytu. Lázně Poděbrady a.s. si vyhrazují právo pobyt domácích zvířat odmítnout. V suterénu hotelu se nachází wellness centrum, posilovna a ping-pongový stůl. Sport: půjčovna jízdních kol (za poplatek) případně možnost úschovy vlastních kol (bez poplatku). Hotel Zámeček je v blízkosti lesoparku přímo u cyklostezky podél Labe. V okolí rovněž in-line stezky, také tenis (recepce zajistí rezervace časů a místa), relaxační bazén (v Zimních Lázních, poplatek). Hotel je nekuřácký.
Koupání: vnitřní rehabilitační bazén v budově Zimních Lázní (za poplatek). Organizované rehabilitační cvičení v teplé vodě pro cca 8-10 osob pod vedením rehabilitačního pracovníka. Teplota vody cca 32°C, v letních měsících cca 28°C (informace v recepci hotelu nebo přímo na místě v bazénu Zimních Lázní).

Lázně Poděbrady se specializují na léčbu všech onemocnění srdce, cévní choroby, vysoký krevní tlak, končetinové onemocnění žil, tepen i křečových žil. Léčebná péče u jednotlivých programových balíčků zaměřena na omezení rizik vysokého krevního tlaku, vyšší hladiny cholesterolu a dalších onemocnění srdce. Lze jej využít i jako ekvivalent komplexní lázeňské péče pro doléčení funkčních poruch periferních tepen, stavů po trombózách nebo revaskularizačních operacích na cévním systému. Stejně tak je vhodný pro každého, kdo má zájem o své zdraví. Další podrobné informace včetně "Zaměření lázní" najdete v Popisu destinace....


 

→ Přejít na 63 termínů dovolené Poděbrady, Hotel Zámeček - Pobyt pro seniory s lékařskou konzultací
v cenách od 7 190 Kč do 9 790 Kč