Prodloužený víkend v New Yorku

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
USA
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Přílety: Praha
Cena zahrnuje: letecká doprava Praha - New York a zpět, včetně palubního zavazadla
3x nocleh v hotelu 3* v New Yorku na Manhattanu (2-lůžkový pokoj)
transfery z letiště do hotelu a zpět
pěší prohlídka centra New Yorku / Manhattanu
služby českého průvodce
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění
registrace ESTA 14 USD
vstupné (orientačně): Rockefeller Centre - 29 USD, Empire State Building - 29 USD, Socha svobody - 18 USD (podstavec), 21 USD (koruna), Carnegie Hall - 15 USD, Guggenheimovo muzeum - 25 USD, Metropolitní muzeum umění - 25 USD, Muzeum moderního umění - 25 USD, American Museum of Natural History - 22 USD, Válečná loď Interpid - 24 USD, Národní muzeum amerických indiánů - zdarma, 9/11 Memorial - zdarma
zavazadlo k odbavení (je možné za příplatek, cena na vyžádání)
zobrazit 1 termín
Prosinec 2018
zobrazit 1 termín
Březen 2019
 

Popis zájezdu

V rámci našeho leteckého zájezdu do USA můžete navštívit jednu z nejznámějších světových metropolí - New York. New York je bezpochyby nejvíce vzrušující a pulzující město na světě. Tato americká metropole vám nabídne nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, velkolepé muzikály na Broadway či nezapomenutelný pohled na město ze známého mrakodrapu Empire State Building.

Program zájezdu

0. den

1.den: Dopoledne odlet z Prahy do New Yorku. Odpoledne přílet do New Yorku. Transfer do hotelu. V podvečer ubytování v hotelu. 2.den: Dopoledne prohlídka centra New Yorku- Manhattanu. Možnost výhodných nákupů. Doporučený program: Empire State Building - symbol New Yorku. Broadwaye, architektonicky nezajímavější budova NY Chrysler Building, známého trojúhelníkové náměstí Times Square plného světelných reklam a neonů a Rockefellerova centra s ledovou plochou určenou k bruslení pro veřejnost (a k natáčení romantických amerických filmů), sídla luxusních obchodů a kaváren. Dále pak nevynechejte Trump Tower, světoznámou koncertní halu Carnegie Hall a Metropolitní Operu. Dále doporučujeme prohlídku Central Parku, Gugenhaimova muzea, Metropolitního muzea, Wall Street s new yorskou burzou a Ground Zero. Doporučujeme návštěvu Empire State Buildingu, State Islandu (trajektem s výhledem na sochu Svobody) 3.den: Indiviuální volno s možností další prohlídky New Yorku. Doporučujeme navštívit uměleckou čtvrť Soho, Greenwich Vilage s nekonvenčním prostředím avantgardního studentského života. Za pozornost stojí Litte Italy s opravdu typickou italskou atmosférou. Chinatown, která vytváří pravou exotickou atmosféru východu. Zajímavý je i výlet lodí k Soše svobody a na State Island. Večer můžete využít k návštěvě pros¨lulých divadel a muzikálů na Broadway. Zbývající čas můžete věnovat procházce Central parkem, nebo výletu lodí k soše Svobody. 4.den: Dopoledne volno.Odpoledne odjezd na letiště. Odlet do Prahy. 5.den: Dopoledne přílet do Prahy.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Prodloužený víkend v New Yorku
v cenách od 27 990 Kč do 32 990 Kč