Hotel U Sládka, Chodová Planá, Relaxační pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Chodová Planá
Ubytování: Hotel U Sládka, Chodová Planá
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 1x ubytování
1x snídaně
zdarma vstup do hotelového bazénu
Cena nezahrnuje: Pivní lázeň obsahuje: 20 min. koupel, 20 min. relaxace, 2x 0,3 l. Chodovar ležák. Zábal v pivním mlátě obsahuje: teplý zábal v pivním mlátě na 20. min. Možnost doobjednání dalších procedur.
zobrazit 1 termín
Duben 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Netradiční pobyt s možností objednání vyjímečných procedur jako např. Pivní lázně, či zábal v pivním mlátě.

Stravování

Snídaně formou bufetu s nabídkou zdravého koutku ale nechybí zde i chodské koláče od paní sládkové. Možnost dokoupení večeři v CK nebo na místě.

SLEVA: při pobytu na 3 a víc enocí sleva - 10% z ubytování.

Ubytování

Zrekonstruovaný hotel u Sládka se nachází uprostřed malebného městečka Chodová Planá v samém srdci Chodska. Celá tato oblast leží na úpatí Českého lesa je charakteristická svým klidným prostředím a zachovalou přírodou. Hotel je umístěn v areálu rodinného pivovaru Chodovar. Hotel U Sládka a zejména restaurace Ve Skále nabízí spoustu neopakovatelných gastronomických zážitků, je zde možné posezení v salónku Pod Pivovarským komínem, Císařském salónku nebo v hlavní lodi restaurace. Je zde možné ochutnat speciality staročeské kuchyně dle originálních historických receptur, nechat si natočit pivo přímo z ležáckého sklepa nebo ochutnat celou řadu dalších pivních specialit nejvyšší kvality a ocenit tak mistrovství chodovarských sládků. Pivo je zde vyráběno tradiční metodou se staletou tradicí a hýčkáno uměním mnoha generací místních sládků. Pobyty hostů jsou zde spojeny s ojedinělou koupelí v pivní lázni. Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura regenerující celý organismus. Relaxační koupel v pivu doplněnou o případný doušek lahodného pěnivého moku si dnes mohou dopřát všichni, nejen skalní milovníci piva. Pivní lázně zahrnují koupele, léčivé zábaly, masáže a jsou současně doplněny nezbytnou pitnou kůrou jak jinak než zlatavým mokem. Pravá pivní lázeň je připravena v rehabilitační vaně a má teplotu 34°C, skládá se z vody, minerální vody a hlavní přísady kterou je tmavé Koupelové pivo, které se vyrábí tradiční metodou podle chráněné originální receptury pouze hlavním sládkem rodinného pivovaru Chodovar. Hosté mohou využít 1- až 4- lůžkové pokoje se sprchou a WC. Pokoje jsou vybaveny připojením na internet, minibarem, TV + SAT. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru Chodovar.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Hotel U Sládka, Chodová Planá, Relaxační pobyt
v cenách od 910 Kč do 1 150 Kč