SARDINIE 55+ Poznávací zájezd Krásy Sardinie

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Sardinie
Ubytování: SARDINIE 55+ Poznávací zájezd Krásy Sardinie
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Cagliari – Praha včetně všech poplatků
7/ 9 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím ve 3*/4* hotelu
polopenzi formou bufetu včetně vody a vína
transfery dle programu
výlety dle programu
služby česky/ slovensky hovořícího průvodce během celého zájezdu
Cena nezahrnuje: příplatek 3 500 Kč za jednolůžkový pokoj
lodní doprava k mysu Capo Caccia a vstup do Neptunovy jeskyně (cca 30 EUR)
vstupy dle programu
spropitné ani jiné vedlejší výdaje
cestovní pojištění
případnou povinnou pobytovou taxu, která je splatná na místě v EUR. Upozorňujeme, že pobytová taxa může být kdykoli zavedena nebo její výše změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů
Poznámka: Změna programu vyhrazena
Pořadí navštívených míst může být změněno
zobrazit 1 termín
Červen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Sardinie nejsou zdaleka jen krásné pláže a modré moře. Poznejte ostrov s nezkrotnou přírodou a hrdými tradicemi, který ukrývá starobylé záhady a tajemství. Objevte tajemné věže nuraghi, archeologická naleziště, sardská královská města a bohatou sardskou kuchyni. Navštívíte hlavní město Cagliari, fénické město Tharros či malebné Alghero přezdívané Malá Barcelona, které nezapře svůj katalánský ráz.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy na Sardinii.   2. den –  Návštěva středověkého města  Alghera . Poté lodní výlet k mysu Capo Caccia a do Neptunovy jeskyně. Po cestě krátká zastávka u  Palmavery  – zachovalého komplexu nuraghské civilizace. 3. den –  Výlet za pravou italskou atmosférou do  Oristana  a za historiíí k archeologickému nalezišti antického města  Tharros . 4. den –  Za neposkvrněnou přírodní krásou planiny  Giara di Gesturi . Návštěva Barumini, kde se nachází nejzachovalejší nuraghská osada na Sardinii “Su Nuraxi” (UNESCO). 5. den –  Výlet podél nedotčeného západního pobřeží –  Costa Verde , možnost koupání. 6. den –  Návštěva hlavního města Sardinie  Cagliari , kterému vévodí hrad Il Casteddu, společně s románsko-gotickou katedrálou. Zastávka u archeologické lokality  Nora . 7. den –  Výlet na  Capo d’Orso , krátký výstup ke skalisku připomínající medvěda, odkud se naskytnou krásné výhledy na souostroví La Maddalena, cesta pokračuje po pobřeží  Costa Smeralda  (Smaragdové pobřeží), vyhlášené oblasti pro luxusní dovolenou. 8. den –  Pobyt u moře. 9. den –  Odlet ze Sardinie do Prahy.   V případě pobytu na 9 nocí: 9. den –  Pobyt u moře. 10. den –  Odlet ze Sardinie do Prahy.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené SARDINIE 55+ Poznávací zájezd Krásy Sardinie
v cenách od 22 990 Kč do 23 990 Kč