Velký Meder - Velký Meder, termály, autobusem ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Jižní Slovensko
Ubytování: Velký Meder, termály, autobusem
Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: Dopravu autobusem
4x ubytování v apartmánu či studiu s kuchyňkou a příslušentvím
4x nárok na zlevněné vstupné do areálu termálních lázní s možností 2 vstupů denně
Zákonné pojištění CK proti úpadku
Technického průvodce
Cena nezahrnuje: Lázeňský poplatek 1€/os./noc - platí se na místě,
pojištění léčebných výloh Allianz pojišťovny a. s. (dospělý 130 Kč, dítě do 15 let 65 Kč, senior nad 70 let 260 Kč, připojištění storna zájezdu +150 Kč),
stravování,
vstupy do lázní (cca 30 €/ 4 dny / dospělí, děti 3 - 15 let a senioři 24 € / 4 dny).  Příplatek za neobsazené lůžko je 1700 Kč, v případě včasného přihlášení lze doobsadit apartmán osobami stejného pohlaví. 
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: VELKÝ MEDER Město Velký Meder se nachází 20 km od Gabčíkova a 21 km od Dunajské Stredy. Město má dnes kolem 10 000 obyvatel, nachází se v jižním cípu západního Slovenska mezi Bratislavou a Komárnem. Proslavilo se díky termálnímu koupališti, které má 8 bazénů s termální léčivou vodou v pěkném zeleném prostředí na okraji města a 100 ha lesoparku. Termální koupaliště poskytuje celoroční služby a nabízí vnitřní i vnější bazény s teplotou vody 36 - 38 °C. Kromě bazénů jsou v létě k dispozici dva tobogány, minigolf, plážový volejbal, velká pláž, hřiště pro děti, maxišachy, restaurace, stánky rychlého občerstvení a další služby. V centru města je obchodní dům Billa, 3 banky, kavárny, restaurace s živou hudbou, nákupní centra i butiky, městské kulturní středisko, kino apod. Vyznavačům sportu doporučujeme cyklistickou trasu Dunaj nebo rybolov (za poplatek).

Program : 1. den: o djezd v časných ranních hodinách, odpoledne příjezd na ubytování, ubytování. Možnost jít se vykoupat cca na 3 hodiny do termálních lázní (6 €). 2. - 4. den: i ndividální volno s možností kopání v nedalekém Aquaparku (otevřeno 9 - 21 hod). s možností zlevněných vstupů (černý náramek). 3.den  : v podvečer je možné uskutečnit výlet na Gabčíkovo, podívat se na velkolepé dílo a plavební komory, cca 3 hodinový výlet. Při zájmu min. 10 osob, cena na osobu 100 Kč, po dohodě na místě. 5. den: r áno opuštění ubytování do 10 hodin, možnost koupání do cca 13 hodin, odjezd směrem do ČR, návrat ve večerních hodinách.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

4x ubytování v apartmánu či studiu. Apartmány *** Nachází se v blízkosti areálu termálního koupaliště (do 5 min. chůze). Apartmánový dům má kapacitu 62 lůžek - 15 dvoulůžkových a 6 apartmánů. Moderně zařízené pokoje i apartmány mají vlastní sociální zařízení se sprchou, vybavenou kuchyňku (utěrka, saponát..) se samostatným vchodem, posezení na terase, LCD TV, klimtizace a topení, rádio, WiFi a připojení na internet. V areálu je bezplatné parkoviště, rekreační bazén, dětský koutek (trampolína, skluzavky, houpačky), zahradní gril pod altánem, společenská místnost (stolní tenis, biliár, šipky, stolní fotbal, dětský koutek). Všechny pokoje jsou nekuřácké, recepce má 12 hodinovou provozní dobu. Internetové připojení přes WiFi v celém areálu ubytovacího zařízení. Apartmán pro 4 os. Ložnice se dvěma lůžky s možností dvou dalších lůžek v obývacím pokoji na sedací soupravě, spojeno s kuchyňkou, možná jedna přistýlka. Apartmán v přízemí (1,2) s posezením na terase, která navazuje na zahradu s bazénem. Další dva apartmány (3,4) jsou na poschodí s balkónem a výhledem na sousední pozemek. Z apartmánu na poschodí je výhled do zahrady a na bazén jen z oken obývací místnosti a ložnice. Vybavení - WiFi, internet, 2 x LCD TV, rádio, mikrovlnka, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, klima a topení.Max kapacita je 5 osob (4 + 1 přist.) Rodinný apartmán Je na poschodí s balkónem a výhledem na parkoviště a zahradu. Tři ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s kuchyňkou a možností dalších dvou lůžek na sedací soupravě. V každé ložnici je ještě možnost jedné přistýlky. Vybavení - WiFi, internet, 4 x LCD TV, mikrovlnka, rychlovarná konvice, sklokeramická varná deska, klima a topení fan-coilami, pračka v koupelně. Max kapacita je deset lůžek (6 + 4 přistýlky). Studio (1- 6) ubytování pro 2 os., přízemí s posezením na terase, která navazuje na zahradu se slaným bazénem (v provozu v létě) a dětským hřištěm. (7 - 12) jsou na poschodí s výhledem na zahradu, bazén a parkoviště. Vybavení - dvoulůžkový pokoj spojený s kuchyňským koutem, vlastní koupelna, terasa s posezením. WiFi, internet, LCD TV, rádio, mikrovlnka, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, klima a topení. Max kapacita jsou 3 os. (2 + 1 př.) Studio pro ZTP (13 - 15) jsou v přízemí s bezbariérovým vstupem vedle recepce. Vybavení - WiFi, internet, LCD TV, rádio, mikrovlnka, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, klima a topení.

Doprava

Autobusová doprava.
 Nástupní místa: Ústí nad Orlicí, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové, Pardubice, Holice , Vysoké Mýto, Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Brno.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Velký Meder - Velký Meder, termály, autobusem ***
v cenách od 2 990 Kč do 3 315 Kč