Cyklozájezdy - Na kole údolím Wachau

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Rakousko
Ubytování: Na kole údolím Wachau
Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: Zájezdovým autobusem s WC a klimatizací, dopravu kol na cyklovleku, průvodce. 
Cena nezahrnuje: Pojištění léčebných výloh (dospělý 42 Kč/den, dítě do  15 let 21 Kč, senior nad 70 let 84 Kč) Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klietům nápomocen. Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

beze stravy.

Ubytování

bez ubytování.

Popis

Poloha: Na kole projedeme Wachau - Melk - Weißenkirchen - Dürrenstein - Krems - Gottweig.

Program :
Odjezd z ČR ve velmi časných ranních hodinách (Č. Třebová cca ve 3 hodiny ráno). Dopoledne příjezd do Melku, do města s velkolepým benediktýnským klášterem.  Vykládka kol a cesta dle vlastních dispozic do cca 36 km vzdáleného malebného města  Krems  (domovském sídle Kremžské hořčice). Jedná se o nejkrásnější úsek  údolí Wachau , pod patronátem UNESCO. Jet lze pravý i levý břeh.  Zdatnější cyklisté si mohou cestu prodloužit o cca 16 km a vyjet na kopec ke  klášteru Göttweig  či vyšlápnout na hrad loupeživých rytířů  Aggstein . Cestou pojedeme po pohodlné cysklostezce podél Dunaje , budeme projíždět jedno z nejkrásnějších údolí světa, plné vinic a meruňkových sadů. Uvidíme malebná města, středověké hrady, i ten hrad kde byl vězněn Richard Lví srdce...  Trasu lze i zkrátit. Trasu zvládnou i děti, zvyklé jezdit delší trasy.  Cyklohelma je povinná pro všechny.    Návrat do ČR (návrat v pozdních večerních hodinách, do ČT kolem půlnoci).

Další informace :
Upozorňujeme cyklisty, že i přes veškerou snahu nakládka kol trvá dlouho a je nutná součinnost všech zúčastněných.
Kola budou dopravována v klasickém cyklovleku a je možné (ne běžné) jejich poškození, rozmyslete si, jaké kolo si vezmete. 
Průvodce Vám může být napomocen při orientaci v terénu a drobných opravách. Nemůže být u všech účastníků najednou a nemá pojízdnou opravnu. Doporučujeme před cestou navštívit cykloservis a základní vybavení na drobné opravy s sebou, navíc mapu či navigaci. 
Většina trasy vede po dobře značených cyklostezkách, pochopitelně občas je nutné použít komunikaci. 
Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně.
Zájezd pořádá CK ČiLe s.r.o. IČ 065 63 431

Doprava

Doprava zájezdovým autobusem s WC a klimatizací Plánovaný čas odjezdu z České Třebové (další místa dle trasy): 3:00 a čas návratu 0:00.  Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče. Odjezdová a svozová místa:  Česká Třebová, Lanškroun,  Litomyšl, Svitavy, Letovice Brno, Znojmo (při min. 4 osobách - Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí). Za příplatek 200 Kč - Holice, Pardubice, H. Králové, Choceň, Chrudim.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Cyklozájezdy - Na kole údolím Wachau
v cenách od 990 Kč