Benátky - Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko Benátky
Ubytování: Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací do Punta Sabbioni a zpět, služby průvodce, 1x ubytování v hotelu v Lido di Jesolo (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky), 1x snídaně v hotelu, parkovné, vjezdy pro autobus do Punta Sabbioni - Benátek, pojištění CK proti úpadku. 
Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění lečebných výloh Allianz pojišťovny a.s. (182 Kč dospělý, 91 Kč dítě do 15 let a 364 Kč senior nad 70 let), vstupy. Pobytové taxy (2 €/os.noc) Příplatek za jednolůžkový pokoj + 600 Kč.  Dvouchodová večeře + 400 Kč.  Orientační výše vstupů a jízdenek dle programu 50 €, vstupy závisí na okolnostech vč. počasí. Zákazník nemusí absolvovat vstupy, lanovky a jízdy, vybere si dle svého uvážení. Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen. Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

1 x snídaně v hotelu, lze dokoupit dvouchodovou večeři.

Doprava

Doprava zájezdovým autobusem s WC a klimatizací. Plánovaný čas odjezdu z České Třebové (další místa dle trasy): 18:00 a čas návratu 6:00. Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.
  Nástupní místa:  Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady OMV, Praha, Tábor, České Budějovice. Svoz + 200 Kč: Vamberk, Letohrad, Choceň, Chrudim, Lanškroun, Svitavy.  Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit.

Popis

Poloha: Benátky a ostrovy Benátské laguny - Murano, Burano a Torcello.

Program : 1. den:  večer (Česká Třebová v 18:00 dále dle trasy) odjezd směr Praha, České Budějovice, Villach do Punta Sabbioni. 2. den:  příjezd do přístavu  Punta Sabbioni , odkud poplujeme na celodenní výlet s průvodcem po  ostrovech laguny , nejdříve zamíříme na  Murano,  ostrov sklářů, podíváme se na ukázku výroby Benátského skla v předváděcí huti, přeplujeme na barevný ostrov - Burano , ostrov krajky s barevnými domy, které malovali ženy rybářů, aby unavení trefili domu.  Nejmenší ostrov  Torcello , který nabízí mnoho historických památek z dob nejstaršího osídlení laguny. Lodí přeplujeme přes lagunu zpět do Punta Sabbioni a pojedeme na ubytování. Ubytování v přímořském letovisku   Lido di Jesolo - Cavallino , večer možnost procházky podél moře, ev. koupání, možnost večeře.  3. den:  po snídani odjezd autobusem do přístavu Punta Sabbioni,  lodí do Benátek , prohlídka města s průvodcem - náměstí, chrám a kampanila  San Marco, Dóžecí palác , zájemci projdou s průvodcem uličkami starého města až k mostu  Rialto , odpoledne individuální volno k návštěvě chrámu, Dóžecího paláce či některého z muzeí.    V podvečer odplujeme lodí zpět do přístavu v Punta Sabbioni a autobusem odjedeme zpět do ČR. 4. den:  v ranních až dopoledních hodinách příjezd zpět do ČR (ČT okolo 6 hodiny ranní dále dle trasy).

Další údaje :
Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně.
Zájezd pořádá CK ČiLe s.r.o., IČ 065 63 431

Ubytování

1x ubytování v hotelu v Lido di Jesolo - Cavallino (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky).

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Benátky - Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello ***
v cenách od 3 315 Kč do 3 490 Kč