Benátky - Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko Benátky
Ubytování: Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: autobusovou dopravu do Punta Sabbioni a zpět, služby průvodce, 1x ubytování v hotelu v Lido di Jesolo (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky), 1x snídaně v hotelu, parkovné, vjezdy pro autobus do Punta Sabbioni - Benátek, pojištění CK proti úpadku. 
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění lečebných výloh Allianz pojišťovny a.s. (182 Kč dospělý, 91 Kč dítě do 15 let a 546 Kč senior nad 70 let), dopravu lodí do Benátek a na ostrovy (30 €), vstupy. Příplatek za jednolůžkový pokoj + 600 Kč.  Dvouchodová večeře + 400 Kč. 
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Benátky a ostrovy Benátské laguny - Murano, Burano a Torcello.

Program : 1. den:  večer odjezd přes Rakousko do Punta Sabbioni.  2. den:  příjezd do přístavu  Punta Sabbioni , odkud poplujeme na celodenní výlet s průvodcem po  ostrovech laguny , nejdříve zamíříme na  Murano,  ostrov sklářů, podíváme se na ukázku výroby Benátského skla v předváděcí huti, přeplujeme na barevný ostrov - Burano , ostrov krajky s barevnými domy, které malovali ženy rybářů, aby unavení trefili domu.  Nejmenší ostrov  Torcello , který nabízí mnoho historických památek z dob nejstaršího osídlení laguny. Lodí přeplujeme přes lagunu zpět do Punta Sabbioni a pojedeme na ubytování. Ubytování v přímořském letovisku   Lido di Jesolo , večer možnost procházky podél moře, ev. koupání, možnost večeře.  3. den:  po snídani odjezd autobusem do přístavu Punta Sabbioni,  lodí do Benátek , prohlídka města s průvodcem - náměstí, chrám a kampanila  San Marco, Dóžecí palác , zájemci projdou s průvodcem uličkami starého města až k mostu  Rialto , odpoledne individuální volno k návštěvě chrámu, Dóžecího paláce či některého z muzeí.    V podvečer odplujeme lodí zpět do přístavu v Punta Sabbioni a autobusem odjedeme zpět do ČR. 4. den:  v ranních až dopoledních hodinách příjezd zpět do ČR (ČT okolo 8 - 9 hodiny ranní).

Stravování

1x snídaně v hotelu, lze dokoupit dvouchodovou večeři.

Ubytování

1x ubytování v hotelu v Lido di Jesolo (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky).

Doprava

Autobusová. Nástupní místa:  Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady OMV, Praha, Tábor, České Budějovice. Svoz + 200 Kč: Vamberk, Letohrad, Choceň, Chrudim, Lanškroun, Svitavy.  Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Benátky - Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello ***
v cenách od 3 315 Kč