Kouzelná Kostarika

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Kostarika
Ubytování: Kouzelná Kostarika
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu dle itineráře v turistické třídě
letištní taxy a poplatky ( aktuálně cca 11.000 Kč)
7x ubytování dle itineráře v hotelech kat.3-4
pozemní dopravu dle itineráře
program dle itineráře včetně uvedených vstupů
služby vedoucího zájezdu America Tours a místních průvodců
7x snídaně a 1x večeře na lodi
stravu jmenovanou v itineráři
komplexní pojištění vč. pojištění storna
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: stravu nejmenovanou v itineráři
vstupy a fakult. akce nezahrnuté do programu zájezdu
povinnou odletovou taxu při cestě zpět (v některých destinacích)
spropitné lokálním průvodcům, řidičům, personálu hotelů a restaurací
event. nutná tranzitní víza pro cestu do cílové destinace
letištní taxy u vnitřních přeletů (splatné na místě)
Příplatek za jednolůžkový pokoj 14.700 Kč
zobrazit 1 termín
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Program :
1.den PRAHA - SAN JOSÉ
Odlet z Prahy do San José ( let může být směřován přes USA). Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu , ubytování a orientační meeting.
2.den SAN JOSÉ
Dopoledne volno u bazénu, aklimatizace. Odpoledne Vás čeká prohlídka centra San José. Návrat do hotelu v podvečer.
3.den VULKÁN IRAZU, CARTAGO
Výlet k nejvyšší kostarické sopce Irazu. Po výjezdu k vrcholu budete mít možnost pohlédnout do impozantního kráteru. Z tohoto místa je za jasného dne vidět Atlantik i Pacifik !! Po prohlídce kráteru navštívíte historické město Cartago, kde bude cílem jedinečná bazilika Andělů, bohatě zdobená řezbami a malbami. Dalším navštíveným místem bude Orosí Valley - údolí známé bohatostí půdy a jedinečnými podmínkami pro pěstování kávy. Cestou zpět Vás čeká prohlídka centra San José. Návrat do hotelu v podvečer.
4.den VULKÁN ARENAL, TERMÁLNÍ BAZÉNY
Časně odjezd k jednomu z nejčinnějších vulkánů Ameriky - vulkánu Arenal ( v době uzávěrky katalogu je aktivita vulkánu omezena na občasný výron plynů). Po cestě zastávka ve městečku Sarchi a možnost nákupu suvenýrů - rukodělných výrobků. Po příjezdu a ubytování v hotelu v blízkosti vulkánu průjezd pralesem obklopujícím sopku, pozorování opic a ptáků ve větvích stromů. Večer Vás čeká relaxace v tropických zahradách Vašeho hotelu, kde budete mít příležitost si dosyta užít koupel v horkých minerálních bazénech.
5.den LAKE ARENAL, POBŘEŽÍ PACIFIKU, QUEPOS
Dnes Vás čeká průjezd tropickou přírodou kolem jezera Lake Arenal, a pokračování podél pobřeží Pacifiku do městečka Quepos, pomyslné brány do národního parku Manuel Antonio, se zastávkou v městě Jaco. Večer ubytování v centru Queposu.
6.den NP MANUEL ANTONIO
Dopoledne Vás čeká návštěva národního parku Manuel Antonio. Okružní trail parkem, pozorování tropických ptáků a savců, koupání na kouzelných plážích parku a pozorování mořských želv. Odpoledne je na programu místní atrakce - plavba na katamaránu ve vodách kolem parku Manuel Antonio se šnorchlováním, sledováním delfínů a velryb ( dle sezóny), a samozřejmě s koupáním v průzračném moři ( drinky, tropické ovoce a večeře v ceně). Závěrem plavby zhlédneme kouzelný západ Slunce nad Pacifikem, návrat do hotelu večer.
7.den NP CARARA, RIO TARCOLES
Časně odjezd do národního parku Carara, který je největším hnízdištěm obřích červených papoušků rodu scarlet macaw. Zde budete moci pozorovat tropické ptáky v jejich přirozeném prostředí. Následuje přejezd k řece Tarcoles, kde máme pro Vás připravenou plavbu lodí po řece, která je známá výskytem obřích krokodýlů. Tyto až pětimetrové obry a řadu vodních ptáků budete moci sledovat z několikametrové vzdálenosti... Po návratu z plavby vysadíme a ubytujeme účastníky fakultativního prodloužení zájezdu v tropickém resortu Punta Leona na březích Pacifiku, a v podvečer dorazíme do hotelu v San José.
8.den SAN JOSÉ - PRAHA
Dopoledne volno, poté dle vašeho letového plánu transfer na letiště a odlet do Prahy ( let může být směřován přes USA).
9.den Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Obecný popis :
9 dnů Kostarika
San José - Irazu - Orosi - kávové plantáže - Cartago - Arenal - termální prameny - Quepos - NP Manuel Antonio - NP Carara - Rio Tarcoles
Minimální počet 8 osob
Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Zájezd může být směřován opačně.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Kouzelná Kostarika
v cenách od 85 990 Kč