Východ USA- klasický okruh

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
USA
Ubytování: Východ USA- klasický okruh
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět (v turistické třídě)
letištní poplatky ve výši 10.500 Kč
7x ubytování v 3* hotelech a motelech
7x snídani
dopravu klimatizovaným autokarem či minibusem
program, vstupné a atrakce zahrnuté v itineráři
služby průvodce America Tours
komplexní pojištění vč. pojištění storna
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
stravu mimo snídaní
vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu
event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím
příplatek za jednolůžkový pokoj == 11800 CZK
zobrazit 1 termín
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Program :
1. den NEW YORK, PHILADELPHIA 120 mil / 190 km Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours odjezd do historické Philadelphie, ubytování a orientační meeting s průvodcem.
2. den PHILADELPHIA, WASHINGTON D.C. 150 mil / 240 km Prohlídka centra historické Philadelphie, včetně návštěvy vyhlídky One Liberty Building s jedinečným panoramatickým výhledem z výšky bezmála 300 metrů. Následuje odjezd do Washingtonu D.C., hlavního města USA. Pokračování prohlídkou Washingtonu. Uvidíte největší atrakce metropole – White House, Capitol, Lincolnův a Jeffersonův památník, slavný hřbitov na Arlingtonském kopci, řeku Potomac a mnohem více… Odpoledne budete mít volno v centru k samostatné prohlídce muzeí a galerií až do večerních hodin, poté ubytování, nocleh.
3. den WASHINGTON D.C., PITTSBURGH 250 mil / 400 km Dopoledne ještě volno v centru Washingtonu /doporučujeme návštěvu jedinečného Air and Space Museum/, poté přejezd státem Pennsylvania na sever do města Pittsburgh. Individuální prohlídka centra města a místa, kde soutok řek Monongahela a Allegheny dává vzniknout řece Ohio. V podvečer příjezd do hotelu, ubytování.
4. den BUFFALO, NIAGARA FALLS 240 mil / 380 km Cílem dne jsou Niagarské vodopády. Cestou spatříte rozlehlé jezero Erie, jehož jižní břehy jsou – pro nás překvapivě – vinařskou oblastí. Dle počasí je možná zastávka na vykoupání. Prohlídka centra města Buffalo. Po příjezdu do Niagara Falls Vás pozveme k plavbě lodí pod Niagarské vodopády – přímo do centra slavného vodopádu "Horseshoe"/v ceně/. Závěrem společného programu s průvodcem Vás pozveme na večeři s jedinečným výhledem na panoráma vodopádů z věže Skylon Tower /v ceně/. Po ubytování v podvečer můžete třeba vyrazit na vycházku podél řeky…/ díky bezvízovému styku je naše ubytování zpravidla na kanadské straně vodopádů /
5. den LAKE ONTARIO, FINGER LAKES 240 mil / 380 km Dopoledne individuální volno u Niagarských vodopádů!! Užijte si v klidu atmosféru slavného místa, vydejte se podél řeky od vodopádů k jezeru… fakultativně Vám zde nabídneme nezapomenutelný let helikoptérou nad Niagarskými vodopády . Odjezd farmářskou oblastí u jezera Ontario do rekreační oblasti Finger Lakes. Lyrická atmosféra krásné přírody protkané sítí jezer si Vás jistě získá!! V podvečer naše zájezdy obvykle navštíví některou ze zdejších vinic k ochutnávce vína. Večer ubytování v hotelu na cestě do New Yorku.
6. den NEW YORK CITY 180 mil / 290 km Časně odjezd do cíle zájezdu – New York City. Po příjezdu Vás zve America Tours na plavbu lodí kolem Manhattanu, během které se seznámíte s místopisem New Yorku, a naskytne se Vám bezpočet jedinečných scenérií města a sochy Svobody. Nevynecháme také novou "nejvyšší" atrakci New Yorku – vyhlídku ze 104. patra nové věže One World Observatory!! Pokračováním Vašeho poznávání New Yorku bude možnost fakultativního letu helikoptérou nad Manhattanem /není v ceně/. Využijte skvělé příležitosti a prohlédněte si Manhattan skutečně ze všech stran!!! Vaše prohlídka bude poté pokračovat orientačním okruhem po Manhattanu zakončeným návštěvou vyhlídky na Manhattan ze střechy mrakodrapu Rockefellerova Centra. Den zakončíte přejezdem do hotelu a ubytováním.
7. den MANHATTAN 40 mil / 65 km Celodenní volno na Manhattanu!! Máte možnost vyrazit samostatně za poznáním nebo s průvodcem absolvovat okruh zahrnující největší atrakce Manhattanu – sochu Svobody, budovu Burzy, Wall Street, Freedom Park, China Town, Brooklyn Bridge…. /vstupy a jízdné nejsou v ceně/. Do hotelu se vrátíte ve večerních hodinách.
8. den NEW YORK, odlet domů 25 mil / 40 km Dopoledne indiv. volno, poslední shopping.... poté odjezd na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně odlet k pobytu v některé z nabízených plážových destinací.
9. den Přílet do Prahy v dopoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

Obecný popis :
Druhý nejprodávanější zájezd v historii AMERICA TOURS. Zájezd obsahující vše, co nesmíte minout během Vaší návštěvy východního pobřeží USA. Zájezd, který Vás seznámí s největšími metropolemi a přírodou oblasti. Zájezd, který kombinuje poznávání se zábavou. Zájezd nabitý atrakcemi a zajímavostmi. Přejeme Vám skvělé zážitky !!
Z provozních důvodů může být trasa zájezdu operována opačným směrem. Prohlídka New Yorku může být zařazena na začátku nebo na konci zájezdu.
Minimální počet 6 osob
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem. K návštěvě Kanady je nutný platný pas a autorizace eTA nebo platný pas s vízem.
New York– Philadelphia– Washington DC– Pittsburgh– Erie– Buffalo– Niagarské vodopády– Finger Lakes– New York

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Východ USA- klasický okruh
v cenách od 51 990 Kč