Hvar - Sirena hotel **

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast Hvar
Ubytování: Sirena hotel **
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
WI-FI přístup k internetu v prostoru recepce
doprava
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
dětská postýlka (na předchozí vyžádání) - za příplatek
zobrazit 4 termíny
Červen 2018
zobrazit 4 termíny
Červenec 2018
zobrazit 5 termínů
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel se nachází v klidné zátoce Malá Garška, vzdálen 2,5 km od starého města Hvar. Hotel je pavilonového typu a skládá se z pěti pavilonů (Levanda, Ružmarin, Kadulja, Vris a Maslina) a centrální budovy, kde je recepce, hotelová restaurace, internetový koutek, trezor na recepci (zdarma). Bezplatné WI-FI připojení možné v prostoru recepce (recepční poskytne heslo), dále je tu klientům k dispozici TV místnost spojená s dětskou hernou, dobře vybavené fitness, all inclusive bar u bazénu, animace pro děti i dospělé. Menší bazén s mořskou vodou se nachází na zastřešené terase s výhledem na moře, kde večer hraje živá hudba pro všechny hosty. Bar v budově u pláže poskytuje placené služby. Vedle něj je dětské hřiště.
Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, s koupelnou, balkonem, SAT/TV, telefonem, trezorem, většina pokojů je s pohledem na moře (nelze zaručit), nově jsou všechny pokoje klimatizované.
Hotel nabízí buď polopenzi nebo službu all inclusive. Klienti s all inclusive mají jako první službu v den příjezdu oběd a v den odjezdu končí snídaní. Polopenze začíná večeří a končí snídaní.
Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, půjčovna jízdních kol, skútrů, kajaků, šlapadel, škola potápění. Nad hotelem Sirena se v kopci nacházejí tenisové kurty - městské sportovní centrum, nezávislé na hotelu. Pláže jsou oblázkové, přírodní kamenité a betonová plata vzdálená cca 50 - 100 m. Klienti mohou využít odvoz minibusem od hotelu do města, který jezdí každou hodinu od 8:00 do 12:00 a od 19:00 do 23:00 hodin. Cena jízdenky v roce 2016 byla 15 KN na osobu.
Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Split, autobus na ostrov nezajíždí,
trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu města Hvar je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem do ubytovacího
zařízení chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK (při výstupu z lodi se jde pěšky k autobusovému nádraží, kde je stání pro transfery, vjezd aut není do přístavu povolen)

Poloha: do 150 m od moře

Vybavení: bazén dětský venkovní mořská voda, terasa, televizní místnost, internetový kout, klimatizovaná restaurace, recepce centrální, bar na pláži.

Sport a zábava: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio.

Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Jednolůžkový pokoj - cena při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou (single use).

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Hvar - Sirena hotel **
v cenách od 9 910 Kč do 13 090 Kč