Hotel Urán, Tatranská Lomnica

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Vysoké Tatry
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 1x ubytování
1x polopenze
1x za pobyt vstup na 2 hod. do hotelového wellness centra Urania
wifi připojení v celém hotelu
stolní tenis
parkovné BONUSY PRO VŠECHNY KLIENTY HOTELŮ SOREA: 30 % sleva na vstup do Aqua relax v Tatranské Lomnici 30% sleva do wellness centra v hotelu Baník na Štrbském Plese 30% sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj v Liptovském Jáně 20% sleva na bowling v hotelu Hutník v Tatranských Matiaroch Letní bonus v období 30.06. - 01.09.: 1x týdnně posezení při živé hudbě, pohádkový dětský koutek, program pro děti
Cena nezahrnuje: Pes za poplatek 10 Eur/den.
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, s možností přistýlky, balkónem, TV a telefonem.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Hotel Urán leží v centru Tatranské Lomnice a patří mezi nejoblíbenější tatranské hotely. Návštěvníci Tatranské Lomnice zde mohou využívat zimní stadion, kasino, kino, obchodní dům i řadu restaurací. Hotelový hostům je k dispozici Nové Wellness URANIA s nejmodernější technologií a UV zářením ve vodě. Nerezový relaxační bazén s nabídkou vodních atrakcí (lezecká síť, houpací záliv, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička a jiné), dva dětské bazény propojené nerezovou klouzačkou s vodním ježkem, finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží.bar, sauna, krytý plavecký bazén, masážní centrum, solárium. Hotel rovněž nabízí kulturně - společenský program, přednášky, výlety aj. V létě/koupání: hotelový bazén. V zimě/lyžování: v blízkosti hotelu je lyžařský areál Jámy s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Pro náročnější lyžaře jsou sjezdovky pod Lomnickým štítem (2180 m.n.n.). Délky sjezdových tratí se zde pohybují kolem 1500 - 2000 m.

DÍTĚ ZDARMA: dítě 3 - 8 let ZDARMA s nárokem na přistýlku a polopenzi. (Platí pro ubytování s 2 dospělými a vždy jen jedno na pokoj.) K ubytování můžeme zajistit dopravu vlakem do Popradu. Cena jízdenky je v závislosti od nástupního místa a to od490 Kč/1 cesta (včetně místenky). - Cena vlakové dopravy objednané měně než 40 dnů před odjezdem je na DOTAZ !!! - Ceny jízdenek v období státních svátků jsou vyšší, vždy dle aktuální nabídky na dotaz.

Program zájezdu

0. den

V létě/koupání: hotelový bazén. V zimě/lyžování: v blízkosti hotelu je lyžařský areál Jámy s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Pro náročnější lyžaře jsou sjezdovky pod Lomnickým štítem (2180 m.n.n.). Délky sjezdových tratí se zde pohybují kolem 1500 - 2000 m. DÍTĚ ZDARMA: dítě 3 - 8 let zdarma s nárokem na přistýlku a polopenzi. (Platí pro ubytování s 2 dospělými a vždy jen jedno na pokoj.) BONUS PRO KLIENTY HOTELŮ SOREA: - 30 % sleva na vstup do Aqua relax centra v Tatranské Lomnici - 20 % sleva na bowling v hotelu Hutník v Tatranských Matliaroch - 1x za pobyt vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj v Liptovském Jáně SLEVA NA SKIPASS (TATRY Card): platí na období 24.12.- 08.04. do lyžařských středisek Vysoké Tatry, Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso, Starý Smokovec - 20 % sleva na 3- denní celodenní skipass (při pobytu na 2 až 4 noci) - 30 % sleva na 6- denní celodenní skipass (při pobytu na 5 nocí a déle) Karta TATRY Card je k zakoupení v hotelové recepci. Zde Vám bude karta nabita o příslušnou slevu, která bude uplatněna v pokladně lyžař. střediska při zakoupení skipassu. LETNÍ BONUS: (pro období 30.06.-01.09.) Dětský koutek, animační program pro dospělé i děti, večerní posezení při hudbě.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Hotel Urán, Tatranská Lomnica
v cenách od 1 280 Kč do 1 410 Kč