Hotel Trigan Baník, Štrbské Pleso

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Vysoké Tatry
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 1x ubytování
1x polopenze
1x za pobyt vstup do wellness centra
wifi připojení v celém hotelu
SKIBUS od hotelu k lyžařským svahům Štrbské Pleso ( od vánoc do velikonoc )
parkovné BONUSY PRO VŠECHNY KLIENTY HOTELŮ SOREA: 30 % sleva na vstup do Aqua relax v Tatranské Lomnici 30% sleva do wellness centra v hotelu Baník na Štrbském Plese 30% sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj v Liptovském Jáně 20% sleva na bowling v hotelu Hutník v Tatranských Matiaroch Letní bonus v období 30.06. - 01.09.: animace pro děti a dospělé, pohádkový dětský koutek, 1x týdnbě tanečná večer nebo karaoke show
Cena nezahrnuje: Místní poplatek cca 1 Eur/den se hradí na místě. Pobyt se psem za poplatek 10 Eur/den.
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

1- a 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, rádio. Možnost přistýlky. Některé pokoje jsou bezbarierové.

Hotel je situovaný v atraktivním prostředí Vysokých Tater, na území Tatranského národního parku, který je nejvýznamnější přírodní rezervací na Slovensku. Hotel Trigan Baník disponuje restaurací, hotelovým salónkem, aperitiv barem, konferenčním sálem. K nejžádanějším službám patří hotelové fitness centrum, sauna, klasické masáže i regenerační procedury nového komplexního regeneračního centra. Hosté mají k dispozici také biliard, stolní tenis, tenisový kurt, solárium, půjčovnu sportovních potřeb. V novém wellness centru klienti naleznou: Bazénová část - Nerezový relaxačně-plavecký bazén 15 x 6 m, 6 x 4 m (oblouček), hloubka 1,20 m. Dětský bazén 6 x 3 m, hloubka 20 cm, perličkový sedací bazének, masážní trysky, protiproudové trysky, sprchy lehátka. Saunová část - Finská sauna, Parní sauna, Smaragdová sauna, ochlazovací bazének, odpočívárna. Lyžování: lyžařské středisko Štrbské Pleso nabízí 2 sedačkové lanovky, spoustu vleků, kilometry upravených sjezdařských a běžeckých tratí, skokanské můstky, noční lyžování, technicky zasněžované sjezdovky.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou teplých a studených bufetových stolů.

DÍTĚ ZDARMA: dítě 3 - 8 let zdarma s nárokem na přistýlku a polopenzi. (Platí pro ubytování s 2 dospělými a vždy jen jedno na pokoj.) K ubytování můžeme zajistit dopravu vlakem do Popradu. Cena jízdenky je v závislosti od nástupního místa a to od 460 Kč/1 cesta (včetně místenky). - Cena vlakové dopravy objednané měně než 40 dnů před odjezdem je na DOTAZ !!! - Ceny jízdenek v období státních svátků jsou vyšší, vždy dle aktuální nabídky na dotaz.

Program zájezdu

0. den

Lyžování: lyžařské středisko Štrbské Pleso nabízí 2 sedačkové lanovky, spoustu vleků, kilometry upravených sjezdařských a běžeckých tratí, skokanské můstky, noční lyžování, technicky zasněžováné sjezdovky. DÍTĚ ZDARMA: dítě 3 - 8 let zdarma s nárokem na přistýlku a polopenzi. (Platí pro ubytování s 2 dospělými a vždy jen jedno na pokoj.) LETNÍ BONUS: (pro období 30.06. - 01.09.) dětský pohádkový koutek, am¨nimační program pro dospělé i děti, 1x týdně taneční večer nebo karaoke show. BONUSY PRO VŠECHNY KLIENTY HOTELŮ SOREA: - 30 % sleva na vstup do Aqua relax v Tatranské Lomnici - 20 % sleva na bowling v hotelu Hutník v Tatranských Matliaroch - 1x za pobyt vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj, nebo na letní koupaliště hotelu Máj v Liptovském Jáně.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Hotel Trigan Baník, Štrbské Pleso
v cenách od 1 360 Kč do 1 490 Kč