- HOTEL HÁZ

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Hevíz Hévíz, v klidné části města
Ubytování: Wellness víkend hotel HAZ 4*

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Maďarsko.

Popis zájezdu

Místo

Hévíz, jedno z největších a nejznám. lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí 6 km od Keszthely v jihozápadním cípu Balatonu. Zde se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. Hévíz je město se zdravotnickými institucemi a rekreačními zařízeními, které mu umožnují přijímat hosty po celý rok. Rysem Hévízu je termální jezero o ploše 47 500 m2 s nálevkovitě se svažujícím dnem o hloubce 36.5 m, jehož mírně radioaktivní voda obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany, a zejména soli vápníku. Pramen poskytuje 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 h. Voda tryskající z kráteru udržuje vodní hmotu jezera v neustálém pomalém pohybu a ještě intenz. pohyb je způsobován cirkulací chladnější vody z povrchu, která klesá ke dnu, a horké vody z hloubek.

Poloha

Třípatrová budova s apartmány a hotelovými pokoji se nachází 400 metrů od centra Hévíz a 800 metrů od termálního jezera, v klidné, zelené části města.

Ubytování

Pobyt v Prestige Ház doporučujeme těm, kteří hledají klidný a exkluzivní odpočinek v blízkosti Balatonu. Hévíz, perla regionu Západního Balatonu má takovou atraktivitu, kterou nikde jinde nenajdete: wellness služby, léčení se stoletou tradicí, mnoho turistických zajímavostí, překrásné lokality k pěší turistice, kulturní a jiné zábavní programy tu čekají na své návštěvníky. Náš kvalitní apartmánový dům a kvalifikovaný personál se znalostí cizích jazyků zajišťují příjemný a pestrý pobyt.

Vybavení

koupelna ze sprchou, satelit LCD TV, minibar, sušič vlasů, pokojový trezor, velký balkón, WIFI, rozloha pokoje je 25 m2.

Cena zahrnuje

3 nebo 4 noci se snídaní ve 2lůžkovém pokoji (snídaně formou bufetu), pojištění léčebných výloh, zákonné pojištění, volný vstup do wellness: finská sauna, infrasauna, whirpool, zážitková sprcha, aromaterapie. V letním období 15/06-15/09 jsou povinné min. 4 noci.

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené - HOTEL HÁZ