- HOTEL REP

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Bükfürdö Bükfürdö
Ubytování: Wellness víkend hotel REP 4*

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Maďarsko.

Popis zájezdu

Místo

Léčivé koupele Bük je nejnovější lázeňské centrum v Maďarsku v blízkosti rakouských hranic, pouze 345 km od Prahy, 57 km od Šoproně a 220 km od Budapešti. Leží v nadmořské výšce 150 m n. m. Kariéra lázeňské vody v Büku začala před 25 lety, když hledači ropy, pracující v této oblasti, byli odměněni za svou práci šedesát metrů vysokým výtryskem vody. Léčivá voda o teplotě 58°C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích.

Ubytování

Wellness hotel, otevřený v srpnu 2004, se nachází v těsném sousedství termálních lázní, koupaliště a zážitkových lázní Bükfürdo. Hostům se zde nabízí v celém Büku ojedinělá možnost pohodlného spojení lázní a hotelu pomocí uzavřené vytápěné chodby

Vybavení

standardní pokoje s balkónem, klimatizací, bezplatné připojení na internet.

Cena zahrnuje

3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, pojištění léčebných výloh, zákonné pojištění, 1x vstup do lázní Bük, další dny vstup do lázní Bük 8 Euro/os/den, bezplatné užívání Wellness - Ostrov (bazén, whirpool, finská a infračervená sauna, pára, ledová sprcha), internet na pokoji, používání županu. Pozn. cena je na osobu.

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené - HOTEL REP