Bükfürdö - HOTEL CAR

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Bükfürdö Bükfürdö
Ubytování: Wellness víkend hotel CAR 4*

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Maďarsko.

Popis zájezdu

Místo

Léčivé koupele Bük je nejnovější lázeňské centrum v Maďarsku v blízkosti rakouských hranic, pouze 345 km od Prahy, 57 km od Šoproně a 220 km od Budapešti. Leží v nadmořské výšce 150 m n. m. Kariéra lázeňské vody v Büku začala před 25 lety, když hledači ropy, pracující v této oblasti, byli odměněni za svou práci šedesát metrů vysokým výtryskem vody. Léčivá voda o teplotě 58°C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích.

Ubytování

Hotel je prvním holistickým léčebným wellness hotelem v zemi, ve kterém návštěvníky očekáváme s více než 60 klasickými a novými službami. Většina nabízených služeb nejsou novinky, ale jedná se o vzkříšení zapomenutých prastarých metod. Ihned při vstupu pocítíte, že jste se dostali do neobvyklého prostředí, protože již během stavby a zařizování hotelu jsme zohlednili principy Feng Shui. Proto zde návštěvníky vítají teplé barvy a přátelské prostředí.

Vybavení

vlastní soc. zařízení, fén, župan, sejf, miniba, TV, telefon, přípojení pro internet, rádio a balkón.

Cena zahrnuje

3 noci s plnou penzí ve 2lůžkovém pokoji, pojištění léčebných výloh, zákonné pojištění, víkendový balíček (1x aromatická olejová masáž celého těla, Aphrodite ošetření /50 min./, hotelové wellness a fitness, vnitřní a venkovní bazén, saunový svět, solná jeskyně, cvičení, parkování). Pozn. cena je na osobu

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Bükfürdö - HOTEL CAR